Заключний спаринг. «Динамо» – «Стремсгодсет» — 2:0!

Динамо Київ 17 Лютого, 18:53 790
Заключний спаринг. «Динамо» – «Стремсгодсет» — 2:0! | 19-27
Київське «Динамо» переграє норвезький «Стремсгодсет».

Першого удару в матчі на стартовій хвилині завдав Роман Яремчук, але досить швидко гравці норвезької команди перехопили ініціативу та притиснулися до воріт Рудька.

Динамівцям довелося більше захищатися, ніж атакувати, та іноді вдавалося виходити в контратаки – так, на 8-й хвилині один-на-один із голкіпером «Стремсгодсета» виходив Гонсалес, проте переграти опонента не зумів.

Ближче до середини першого тайму підопічні Сергія Реброва вирівняли гру та створили кілька моментів: дальнього удару завдавав Гармаш, небезпечний штрафний виконав Морозюк, знову випробовував удачу Гонсалес… На 32-й хвилині м᾿яч опинився у воротах «Стремсгодсета» після удару Віди головою, проте не був зарахований через спірний офсайд.

При цьому суперники також могли забивати, кілька разів випробовуючи реакцію Артура Рудька. А під завісу першого тайму Ярмоленко пробивав з лівої ноги з кута штрафного, проте на перерву команди пішли з нульовим рахунком.

Найцікавіші моменти першого тайму:

На початку другого тайму більше володів м'ячем суперник, а динамівці не досить активно пресингували. На 50-ій хвилині непогану атаку організували кияни, проте Антунеш невдало подав за лицьову лінію.

На 63-ій хвилині матчу Сергій Ребров зробив заміну по позиції - вийшов Бєсєдін замість Яремчука. Динамівці тримали м'яч в центрі поля та намагалися шукати варіанти для продовження атаки.

На 75-ій хвилині «біло-сині» відкрили рахунок у матчі. Антунеш пробив злету, влучив у поперечину, а Бєсєдін забив уже у порожні ворота - 1:0!

На 82-ій хвилині суперник мав дуже небезпечний момент - Токстад вийшов віч на віч, пробив повз Рудька, але влучив у стійку.

Під завісу матчу кияни отримали шанс збільшити рахунок - штрафний прямо по центру воріт. Проте Гармаш пробив прямо у голкіпера.

Вже у компенсований час суперник збив Віталія Буяльського і арбітр призначив пенальті на користь «Динамо». Андрій Ярмоленко не зміг переграти голкіпера, проте другим дотиком відправив м'яч у сітку - 2:0!

Матч завершився впевненою перемогою «біло-синіх» - 2:0! Вітаємо!

Нагадуємо, це був останній матч киян на тренувальному зборі.

Товариський матч. «Динамо» – «Стремсгодсет» — 2:0

Гол: Бєсєдін (75), Ярмоленко (90+1)

«Динамо»: Рудько, Морозюк, Пантич, Віда, Антунеш, Шепелєв, Гармаш, Буяльський, Ярмоленко, Гонсалес, Яремчук

«Стремсгодсет»: Багге, Вілсвік, Глеснес, Хойбратен, Рінгстад, Жраді, Токстад, Хаугер, Улланд, Енгблом, Педерсен