Подія футбольного дня. У чвертьфінал Кубка Англії вийшла команда 5-го дивізіону

Світовий футбол 19 Лютого, 12:34 1001
Подія футбольного дня. У чвертьфінал Кубка Англії вийшла команда 5-го дивізіону | 19-27
«Лінкольн Сіті» став винуватцем головної сенсації дня.

Без зайвої скромності можна стверджувати, що суботні матчі 1/8 фіналу Кубка Англії вийшли більш ніж захоплюючими, інтригуючими і навіть сенсаційними. Важко уявити, щоб в будь-якому іншому турнірі світу команда з п'ятого за значущістю дивізіона обіграла представника еліти. Але в найстарішому футбольному турнірі Європи, та й в Англії взагалі таке можливо.

При цьому «Бернлі» не можна назвати командою яка переживає кризу або важкі часи. Зовсім недавно «бордові» в чемпіонаті розписали бойову нічию з «Челсі», а раніше обігравали інших лідерів Прем'єр-ліги. У турнірній таблиці розташовуються підопічні Шона Дайча на комфортній відстані від зони вильоту, мають досить «довгу лаву запасних» і можуть собі дозволити участь в декількох турнірах.

Але диво, можливе, напевно, тільки на Туманному Альбіоні, створили клуб з Національної Конференції. «Лінкольн Сіті» в гостях на рівних боровся з «Бернлі», намагався відповідати атакою на атаку «бордових» і виявив неймовірну волю до перемоги. Були періоди в матчі, коли активніше виглядали «чорти» (прізвисько «Лінкольн Сіті»), здорово працювали фланги і кинджальні атаки розрізали оборону господарів поля, немов ніж масло. Тільки позаздрити можна англійському футболу, коли напівпрофесійні команди здатні показувати гру такого рівня. В цьому і є справжня сила АПЛ, інших нижчих дивізіонів і взагалі футболу в Англії.

Подія футбольного дня. У чвертьфінал Кубка Англії вийшла команда 5-го дивізіону - изображение 1

На 89-й хвилині після розіграшу кутового Шон Реггетт ударом головою забив переможний гол, оборона «Бернлі» у цей час виглядала зовсім розгублено, і відчувалося деяке зневажливе ставлення до суперника. За що власне і поплатилися «бордові», а для «Лінкольн Сіті» цей успіх став клубним рекордом. У далекому 1902 році «чорти» виходили в 1/8 фіналу розіграшу національного Кубку, для довідки - в елітній першості ніколи вони ще не грали, максимум ставали п'ятими в 1961-му році в Чемпіоншипа.

Майже 103 роки клуб з Національної Ліги не виходив в 1/4 фіналу Кубка. Лише в 1914-му році «Куїнз Парк Рейнджерс», який мав у той час статус напівпрофесійної команди, проходив стадію 1/8 фіналу.

У тому ж дусі склався й матч «Манчестер Сіті» - «Гаддерсфілд Таун». Один із грандів європейського футболу намучився з 19-ю командою (за підсумками минулого сезону) Чемпіоншипа. Підопічні Гвардіоли також зустріли неймовірний опір від «тер'єрів», комбінації «городян» безрезультатно розбивалися об оборонні редути суперника і тут же проходили контрвипади «Гаддерсфілда». Навіть пропустив «Ман Сіті» один м'яч, але на щастя гостей арбітри побачили порушення з боку атакуючих і не зарахували взяття воріт. У підсумку 0:0 і «Манчестер Сіті» доведеться провести в 1/8 фіналу ще один матч.

Не можна не відзначити і виліт з Кубка чемпіона Англії - «Лестера». Підопічні Раньєрі в очевидній кризі, відчувають величезні проблеми з організацією гри, знаходяться в психологічній ямі, втративши віру в себе. Але проходити команду з третього дивізіону «лисиці» були зобов'язані, хоча б за рахунок класу та індивідуальної майстерності. Проте, «Лестер» поступився «Міллуоллу» і підтвердив сенсаційність розіграшу Кубка Англії 2016/17.

Переписати історію і піти по шляху «Лінкольн Сіті» може ще один клуб Національної Конференції. У понеділок в 1/8 фіналу «Арсенал» зіграє з представником п'ятого за значимістю дивізіону Англії - «Саттон Юнайтед». З огляду на нестабільність і розібраному канонірів, виліт з Кубка Англії підопічних Венгера зовсім не здається нереальним.