Динамівці в оренді: травма Кравця та 26-й гол Теодорчика

Динамо Київ 20 Лютого, 09:03 758
Динамівці в оренді: травма Кравця та 26-й гол Теодорчика | 19-27
Підбиваємо підсумки тижня для динамівців, які виступають на правах оренди в європейських клубах.

Український легіонер «Гранади» Артем Кравець пропустив матч Прімери з «Бетісом» через надрив привідного м’язу, якого зазнав на тренуванні. Лікарі дають нападнику близько двох тижнів на відновлення. Але й без нього «Гранада» закидала суперників голами – 4:1 на користь андалусійців, а дублем відзначився конкурент Кравця – Адріан Рамос.

Весь матч проти «Лорьяна» провів на полі Юнес Беланда. Його «Ніцца» відкрила рахунок завдяки влучному удару Сіпріена на 15-й хвилині та утримала перевагу, дограючи останні 20 хвилин вдесятьох після видалення Балотеллі.

Лукаш Теодорчик провів цього тижня два матчі у складі «Андерлехта». У першій грі 1/16 фіналу Ліги Європи проти «Зеніта» він вийшов лише на 80-й хвилині, вже за рахунку 2:0, та встиг відзначитися ударом по воротах із меж штрафного.

А у недільному поєдинку чемпіонату Бельгії проти «Остенде» (1:4) поляк відіграв від свистка до свистка та став героєм останніх хвилин. Теодорчик забив четвертий гол «Андерлехта», перервавши своє чотириматчеве мовчання, та ще й заробив попередження. Тепер на рахунку Лукаша 26 голів за «Андерлехт» у всіх турнірах протягом сезону.