Мілевський заробив видалення в товариському матчі

Футбол України 20 Лютого, 19:59 932
Мілевський заробив видалення в товариському матчі | 19-27
Український форвард «Тосно» Артем Мілевський отримав два попередження протягом одного тайму.

«Тосно» Артема Мілевського на зборах у Туреччині поступився у контрольному матчі співвітчизникам із «Крильєв Совєтов» із рахунком 4:2. Причому український нападник заробив два «гірчичники» у першому таймі та змушений був покинути поле вже на 35-й хвилині. Ще одну червону картку отримав його одноклубник Кашчелан. Додамо, що за умовами спарингу видалених футболістів можна було замінити.

«Тосно» - «Крилья Совєтов» - 2:4 (0:1)

Голи: Мухаметшин, 67; Кутьїн, 83 («Тосно») - Корніленко, 9, 49; Зуєв, 53; Ятченко, 59 (П) («Крилья Совєтов»).

Склад «Тосно»: Нігматуллін, Сухарєв (Гарбуз, 46), Мухаметшин, Макаров (Альшін, 54), Кашчелан (УД, Кіреєнко, 75), Галіулін, Буйволів (Чиркін, 65), Дугалич, Богаєв, Мілевський (УД, Кутьїн, 35), Палієнко (Абазов, 46).

Вилучення: Мілевський, 35; Кашчелан, 73 («Тосно»)