Наші за кордоном. Чорний тиждень

Футбол України 21 Лютого, 10:27 922
Наші за кордоном. Чорний тиждень | 19-27
Артем Кравець пропустить наступні два тижні, Романчук та Хомченовський забивають за «Ягеллонію», а Артем Мілевський примудрився отримати червону картку ще у першому таймі. Все це, а також новини про українських футболістів, у нашому огляді.

Іспанія

Артем Кравець («Гранада»)

Артем Кравець травмував стегно і не був включений до заявки «Гранада» на матч проти «Бетіса». Артем пропустить ще як мінімум одну гру.

Без Кравця «Гранада» впевнено обіграла свого суперника 4:1, а його прямий конкурент за місце в основі Рамос зробив дубль.

Денис Бойко («Малага»)

Денис Бойко стабільно сидить на лаві для запасних вже не перший місяць, а його «Малага» у минулому турі перервала свою шалену безвиграшну серію, яка налічувала 11 матчів. Омріяна перемога над «Лас-Пальмасом» (2:1) дозволила «анчоусам» піднятися на 13 сходинку.

Італія

Василь Прийма («Фрозіноне»)

«Фрозіноне» Василя Прийма не зміг обіграти «Пізу» (0:0). Наш захисник опинився у заявці на гру, але на поле так і не вийшов. Вже місяць Василь не має ігрової практики. Сподіваємося, що найближчим часом він поверне собі місце у стартовому складі команди.

«Фрозіноне» залишився на першій сходинці, на два очки випереджаючи «Беневенто».

Туреччина

Євген Селезньов, Олександр Рибка й Андрій Блізніченко («Карабюкспор»)

У 21-му турі турецької Суперліги «Антальяспор» святкував мінімальну перемогу над «Карабюкспором» завдяки голу Самуеля Ето'О, який було забито наприкінці зустрічі.

Євген Селезньов провів на полі весь поєдинок, відзначившись при цьому 1 ударом у створ воріт. Андрій Близниченко всю гру провів на лаві запасних, а Олександр Рибка продовжує лікувати свою травму.

Олександр Караваєв («Фенербахче»)

Схоже, що Дік Адвокат вже не настільки вражений грою Караваєва, адже вдруге поспіль наш гравець опинився поза заявкою на гру чемпіонату, а сам головний тренер команди не приховував, що на тренуваннях йому більше подобається Стох, а Олександр не зовсім відповідає вимогам Адвоката.

«Фенербахче» розписав мирову з «Касімпашою» (0:0) та залишився на четвертій сходинці.

Німеччина

Артем Федецький, Денис Олійник, Ігор Березовський («Дармштадт»)

Артем Федецький провів всі 90 хвилин на полі, але це не допомогло його команді набрати очки у матчі проти «Хоффенхайма» (2:0).

Українець погано відіграв у захисті, багато дозволяв робити навісних передач зі свого флангу, а в атаці користі від Артема не було ніякої. Авторитетний сайт WhoScored поставив Федецькому другу найнижчу оцінку, гірше тільки у форварда «Дармштадта» Бойда.

Всі конкуренті за виживання набрали очки, тому ситуація у «Дармштадта» критична, адже до рятівного місця вже 8 балів.

Денис Олійник і Денис Березовський не потрапили до заявки.

Владлен Юрченко («Байєр»)

Владлен Юрченко знову не отримав свого шансу, а його «Байєр» переграв на виїзді «Аугсбург» 3:1. Це вже друга поспіль перемога «фармацевтів», яка підняла їх на восьму сходинку Бундесліги.

Євген Коноплянка («Шальке»)

Коноплянка вийшов на заміну серед тижня у матчі Ліги Європи проти ПАОКа. «Кобальтові» без проблем перемогли греків на їх полі 3:0, тим самим забезпечивши собі вихід до 1/4 фіналу. Женя нічим цікавим не відзначився.

А ось у чемпіонаті «Коноплянка» опинився поза заявкою, а його «Шальке» зіграв 1:1 з «Кельном».

Польща

Хомченовський і Романчук («Ягеллонія»)

Спостерігаючи за грою українців в Європі на цьому тижні, можна було порадіти лише за наших хлопців, які грають у Польщі, адже тільки там вони були у центрі уваги і приносили справжню користь команді.

Хомченовський і Романчук відзначились по голу за свою «Ягеллонію» та допомогли їй здобути розгромну перемогу 5:0.

Ця перемога дозволила «Ягеллонії» закріпитися на другій сходинці, а відстань до лідера лише один бал.

Костевич («Лех»)

Захисник «Леха» Володимир Костевич був визнаний фанатами познанської команди найкращим гравцем матчу проти «П'яста» (3:0).

Український оборонець відзначився результативною передачею на Маєвскі під час другого взяття воріт. Володимир ще не один раз підключався до атаки та був дуже корисний в атаці, тому не дивно, що вболівальники польського клубу так високо оцінили його гру.

Цікаво, що сам Маєвскі, який оформив дубль, фінішував у голосуванні другим.

Бельгія

Сергій Болбат («Локерен»)

«Локерен» без варіантів програв «Мехелену» 3:0, а наш Сергій Болбат провів усі 90 хвилин на лаві для запасних.

Роман Безус («Сент-Трюйден»)

Роман Безус отримав свій шанс у минулому турі. Головний тренер випустив Романа коли «Сент-Трюйден» програвав 2:1, але вже через 5 хвилин рахунок був 4:1, а сам Безус був непомітний на полі. З такою грою у Романа дуже мало шансів стати гравцем основи.

Руслан Маліновський («Генк»)

Руслан Маліновський стабільно виходить у стартовому складі свого клубу, що не може на радувати. Українець провів на полі 77 хвилин, та був змінений за рахунку 0:0. На полі Руслан був досить активним, в атаці створював чимало гострих моментів, але забити чи асистувати йому не вдалось.

«Генк» зіграв 1:1 з «Шарлеруа» та залишився на сьомій сходинці.

У наступному турі нас чекає цікавий матч «Андерлехт» - «Генк».

Греція

Євген Селін («Астерас»)

«Астерас» був просто принижений у себе вдома «Панатінаікосом». Гості вже у першому таймі забили чотири голи без відповіді. Кінцевий рахунок 5:0 просто шокував місцевих фанатів, які вже дуже давно не ставали свідками такого принизливого рахунку.

Наш Женя Селін зіграв усі 90 хвилин. На жаль, цю гру екс-гравець «Динамо» не може занести собі до активу, адже він програв багато верхових єдиноборств і багато свободи давав форварду «Пао», який почував себе дуже комфортно.

Євген Шахов (ПАОК)

Шахов зіграв два матчі на тижні. Спочатку програв вдома разом з командою «Шальке», а у чемпіонаті познущалися над скромним клубом «Вероя», обігравши аутсайдера 4:0. В обох матчах Женя не відзначився результативними діями, але був досить корисний у опорній зоні, так що можна сміливо казати, що його місце в основному складі залізобетонне.

Нідерланди

Олександр Зінченко (ПСВ)

Ну і нарешті невеликий прогрес у Зінченка, який вийшов на поле у середині другого тайму матчу ПСВ - «Бреда». Олександр розганяв багато атак, на його грали партнери і він створив декілька гострих моментів для своїй одноклубників.

Експерти відзначили Олександра, який став одним із найкращих гравців команди, хоч і зіграв лише 25 хвилин. Пропонуємо переглянути короткий огляд атак, у яких активну участь брав наш талановитий гравець.

Артем Мілевський («Тосно»)

Знову відзначився Артем Мілевський, але цього разу з негативного боку. У товариському матчі «Тосно» - «Крилья Совєтов» (2:4) Артем примудрився отримати червону картку вже у першому таймі.

Сподіваємось, що у наступному матчі Артем вже порадує нас голами.