Динамо Київ 21 Лютого, 20:52 832
«Динамо» (U-19) розгромно програє «Аяксу» (U-19) і прощається з юнацькою Лігою УЄФА | 19-27
Три м'ячі гравців «Аякса» принесли команді перемогу над динамівцями та вихід до наступного раунду юнацької Ліги УЄФА

Перший тайм команди відіграли доволі рівноцінно і обидві мали шанс на взяття воріт. Одним із епізодів скористався Сірхейс Кай на 11 хвилині матчу.

На початку другого тайму наші хлопці намагались атакувати, але суперник діяв дуже грамотно не давши своєму воротареві жодних підстав для хвилювання. Другий м'яч динамівці пропустили на 62 хвилині гри. Вдалий навіс з лівого флангу замкнув віт Дані, який опинився на дальній стійці абсолютно вільний і подвоїв перевагу свого колективу.

На 73 хвилині гри «Динамо» мало непоганий момент скоротити відставання, проте це не вдалося зробити. Фланговий простріл перетворився на удар, але у сітку воріт м'яч не залетів.

Суперник атакував до кінця і вже під саму завісу гри (87 хвилина) зумів довести рахунок до розгромного. Крапку у цьому протистоянні поставив Сірхейс Кай, якому вдалось двічі відзначитись у грі.