Касільяс vs Буффон. Один на один

Світовий футбол 22 Лютого, 16:08 1002
Касільяс vs Буффон. Один на один | 19-27
Згадуємо попередні битви легенд.

Напередодні першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між «Порту» і «Ювентусом» UA-Футбол пропонує читачам пригадати минулі битви команд, за які виступали Ікер Касільяс та Джанлуїджі Буффон.

Раніше клуби легендарних голкіперів зустрічалися за їх участю 16 разів. Касільяс із «Реалом» та збірною Іспанії виграв вісім зустрічей, п'ять - у Буффона разом з «Ювентусом» та збірною Італії, ще чотири поєдинки завершилися внічию.

Нагадаємо, що матч «Порту» - «Ювентус», за які і виступають Касільяс і Буффон, відбудеться сьогодні, 22 лютого, о 21:45.

Касільяс vs Буффон

Усі протистояння

2003 рік

Перше очне протистояння воротарів. «Вершкові» виграли домашню гру 2:1, однак поступилися у гостях 3:1. У середині другого тайму Зідан міг врятувати гру для «Реалу», проте Буффон витягнув його удар з пенальті

2004 рік

Це був прощальний матч за збірну Італії Роберто Баджо, тому вся увага у зустрічі була прикута до нього. Завершилась же гра мирною нічиєю 1:1

2005 рік

Голкіпери знову зустрілися у плей-офф ЛЧ. Цього разу - у 1/8 фіналу. Кожна з команд виграла свої домашні матчі з рахунком 1:0, тому друга гра перейшла у додатковий час.На фото - гол Марсело Салайєти на 116 хвилині, який вивів «Юве» до чвертьфіналу

Я завжди захоплювався і продовжую захоплюватись Ікером. Він прийняв сміливе і непросте рішення, кинути виклик самому собі, залишивши «Реал»
Джанлуїджі Буффон

2008 рік

Суперники провели контрольний матч у березні, а згодом зустрілися у півфіналі Євро. Поєдинок завершився нульовою нічиєю, а серію пенальті вдалося виграти Касільясу завдяки двом сейвам, у той час як Буффон відбив лише один удар

2011 рік

Черговий контрольний матч між Італією та Іспанією. Перемогу святкувала «скуадра», обігравши іспанців 2:1

2012 рік

На Євро вони зустрілись двічі. На груповому етапі розійшлися стратегічним миром (1:1), а у фіналі іспанці не залишили своїм суперникам і шансу, розбивши їх 4:0

Це винятковий голкіпер. У мене дуже багато поваги до нього. Я завжди хотів бути схожим на Буффона
Ікер Касільяс

2013 рік

У півфіналі Кубку конфередацій справа також дійшла до серії пенальті. Удача знову була на боці іспанців, які святкували перемогу 7:6

2013 рік

«Реал» та «Ювентус» потрапили до однієї групи у ЛЧ. Мадридці виграли домашню гру, а в гостях відстояли нічию (2:2), у підсумку залишивши «Юве» без плей-оф турніру

2014 рік

Ще одна контрольна гра національних збірних. Іспанській команді вдалося виграти на своєму полі 1:0

2015 рік

Півфінал Ліги чемпіонів. Роналду вдалося забити Буффону у обох зустрічах, однак цього виявилося недостатньо. «Юве» виграв за сумою двох ігор та відправився до фіналу