Динамівці в оренді: 6-й гол Хльобаса «Шахтарю»

Динамо Київ 27 Лютого, 14:05 934
Динамівці в оренді: 6-й гол Хльобаса «Шахтарю» | 19-27
Підбиваємо підсумки тижня для динамівців, які виступають на правах оренди в українських та європейських клубах.

Розпочнемо огляд ігрового уїк-енду для орендованих динамівців з чемпіонату України, який відновився два дні назад.

Програму 19-го туру відкривав матч «Зоря» − «Динамо» (1:2), який новачок луганчан Владислав Калітвінцев пропустив за умовами орендного контракту.

Найрезультативнішим поєдинком вихідних стала зустріч «Олександрії» та «Волині», в якій команда Володимира Шарана забила 6 голів. Андрій Цуріков провів у складі господарів увесь матч, що став для нього 16-м, відіграним «від свистка до свистка» у цьому сезоні.

Олександр Андрієвський також провів повний матч у складі «Чорноморця» проти «Карпат», а єдиний гол був забитий після його подачі зі штрафного. Також Андрієвський заробив жовту картку на 74-й хвилині.

У стартовому складі «Ворскли» на поєдинок проти «Шахтаря» (2:1) вийшли двоє орендованих динамівців – Дмитро Хльобас і Сергій Мякушко. Дмитро залишався на полі до фінального свистка, а Сергій провів у грі 62 хвилини. Причому єдиний гол полтавчан у матчі був організований саме динамівцями – Мякушко віддав передачу, а Хльобас замкнув її, ефектно перекинувши Пятова.

Цей гол став для нападника шостим у 8-ми матчах проти «Шахтаря» у складі «Говерли» та «Ворскли».

Що стосується динамівців, які виступають на правах оренди за кордоном, то цього тижня не грали двоє з них. Артем Кравець пропустив матч «Атлетік» − «Гранада» (3:1) через травму стегна, а Лукаш Теодорчик не виходив проти «Зеніта» у Лізі Європи («Андерлехт» програв із рахунком 3:1, проте вийшов до 1/8 фіналу за сумою двох матчів) та у чемпіонаті Бельгії проти «Генка» (2:0) через м᾿язове пошкодження.

Натомість Юнес Беланда провів повний матч за «Ніццу» проти «Монпелье (2:1), заробивши попередження на 49-й хвилині.

А Дьємерсі Мбокані повернувся до складу «Халл Сіті» після тритижневої відсутності. Конголезець зіграв 67 хвилин у матчі з «Бернлі» (1:1) та відзначився кількома ударами по воротах.