Наші за кордоном. Феєричне повернення Чигринського

Футбол України 28 Лютого, 09:33 840
Наші за кордоном. Феєричне повернення Чигринського | 19-27
Євген Селезньов знову забиває за »​Карабюкспор»​, Караваєв і Коноплянка вкотре опинились поза заявкою на матч, а Дмитро Чигринський вперше вийшов на поле у цьому році. Все це, а також новини про українських футболістів, у нашому огляді.

Іспанія

Артем Кравець («Гранада»)

«Гранада» без Артема Кравця, який травмований, без варіантів програла «Атлетику» (3:1). Поява Артема в наступному матчі поки залишається під питанням.

Після цієї поразки «Гранада» залишилася на передостанньому місці. У наступному матчі «Гранада» буде приймати у себе вдома «Алавес».

Денис Бойко («Малага»)

Денис Бойко з лави для запасних спостерігав, як його «Малага» була розбита в гостях «Ейбаром» 3:0. Карлос Камені провів невдалий матч, не виручив команду в потрібний момент, а ще відзначився низьким відсотком точних передач (31%), але навряд чи одна невдала гра стане приводом залишити Карлоса на заміні й випустити Бойка.

«Малага» в наступному матчі зіграє з «Бетісом», який йде по-сусідству в турнірній таблиці.

Туреччина

Євген Селезньов, Олександр Рибка й Андрій Блізніченко («Карабюкспор»)

Селезньов приніс «Карабюкспору» перемогу у матчі проти «Генчлербірлігі» (1:0).

Це вже третій гол українського форварда у шести матчах за турецький клуб.

Двоє інших українських легіонерів «Карабюкспора» - воротар Олександр Рибка та півзахисник Андрій Блізніченко, не потрапили до заявки на гру. Нагадаємо, що Рибка лише нещодавно повернувся до загальної групи після травми, отриманої у першому ж матчі за «Карабюкспор».

Олександр Караваєв («Фенербахче»)

«Фенербахче», швидше за все, вже втратив реальні шанси поборотися за золото чемпіонату. У минулому турі «Канарки» примудрилися зіграти внічию з аутсайдером чемпіонату, клубом «Газіантепспор».

Олександр Караваєв знову не потрапив до заявки, це вже четвертий матч поспіль, який українець пропускає. Відзначимо, що єдиний гол у складі «Фенербахче» забив екс-гравець «Динамо» Київ Джермейн Ленс.

Німеччина

Артем Федецький, Денис Олійник, Ігор Березовський («Дармштадт»)

Артем Федецький відіграв всі 90 хвилин за свій «Дармштадт» у матчі проти «Аугсбурга». Команда українця вигравала по ходу зустрічі 1:0, але все ж поступилася 1:2, пропустивши вже в кінці матчу.

Артем провів посередній матч, особливо нічим не запам'ятався й отримав невисоку оцінку від порталу WhoScored.

Ще двоє українців Денис Олійник та Ігор Березовський не потрапили навіть до заявки.

Владлен Юрченко («Байєр»)

Владлен Юрченко вперше за довгий час отримав ігровий час. Його випустили на 79-й хвилині зустрічі коли Байєр програвав удома 0:2 Майнцу. Зустріч так і закінчилася, а Владлен нічим цікавим не відзначився.

Євген Коноплянка («Шальке»)

«Шальке» Євгена Коноплянки на цьому тижні провів два матчі, але в обох поєдинках Коноплянки навіть не було в заявці. Ситуація у нашого гравця з кожним туром тільки погіршується.

Польща

Хомченовський і Романчук («Ягеллонія»)

Хомченовський і Романчук почали матч проти «Вісли» в стартовому складі, але по ходу матчу були замінені. «Ягеллонія» сенсаційно програла 3:1, тим самим дозволила відірватися «Лехії» на 4 очки.

На даний момент »Ягеллонія» залишилася на другому місці, але вже на відстані одного балу розташувався «Лех».

Костевич («Лех»)

Костевич знову відіграв всі 90 хвилин за «Лех», а його команда впевнено обіграла «Погонь» 3:0. Українець був надійний на своєму фланзі, непогано підключався до атак і виконав декілька гострих передач.

Також на рахунку українця жовта картка. Після цієї перемоги «Лех» вийшов на чисте третє місце.

Бельгія

Сергій Болбат («Локерен»)

«Локерен» знову програв. Цього разу кривдником команди Сергія Болбата став клуб «Еупен». Наш футболіст вийшов на поле на 85-й хвилині, але допомогти команді врятуватися від поразки не зумів.

Роман Безус («Сент-Трюйден»)

Роман Безус провів всі 90 хвилин на лаві для запасних, а його «Сент-Трюйден» програв на виїзді «Шарлеруа» 1:0.

Руслан Маліновський («Генк»)

Програв і «Генк» Руслана Маліновського. У центральному матчі туру «Генк» на виїзді поступився «Андерлехту» 2:0.

Руслан вийшов в стартовому складі, але був замінений на 75-й хвилині.

Греція

Євген Селін («Астерас»)

Євген Селін знову програв разом зі своїм «Астерасом». У минулому турі «Платаніас» обіграв клуб українського захисника з рахунком 3:0.

Женя зіграв всі 90 хвилин, але знову надійною грою не відзначився, як і весь захист «Астераса».

Євген Шахов (ПАОК)

ПАОК втратив важливі очки в чемпіонаті, зігравши внічию з «Іраклісом» 1:1. Шахова не було навіть у заявці.

Дмитро Чигринський (АЕК)

Нарешті повернувся в стрій Дмитро Чигринський. Він не грав з грудня 2016 року. Повернення виявилось просто неймовірним, Дмитро вийшов на заміну в другому таймі і через пів години забив свій перший гол в складі АЕКа.

АЕК переміг 3:0, тим самим закріпився на п'ятому місці чемпіонату Греції.

Нідерланди

Олександр Зінченко (ПСВ)

ПСВ програв матч сезону «Фейєнорду» 1:2, а Зінченко навіть не вийшов на поле, хоч і був в заявці.

Після цієї поразки ПСВ уже відстає на 11 очок від лідера і на 6 очок від другого місця, яке займає «Аякс».

Угорщина

Коломоєць (МТК)

Варто відзначити і дебютний гол екс-гравця «Ворскли» Коломойця, який ще восени забивав на НСК Олімпійський, а зараз бореться за виживання в Угорщині. Але як би там не було, Коломоєць забив важливий гол за свій МТК, який приніс перемогу його команді з рахунком 3:2.

Завдяки цій перемозі МТК вперше за тривалий час покинув зону вильоту.