Історична дата: 25 років першому матчу «Динамо» в Кубку України

Динамо Київ 28 Лютого, 12:06 800
Історична дата: 25 років першому матчу «Динамо» в Кубку України | 19-27
28 лютого 1992 року «Динамо» провело свій перший матч у національному Кубку України.

Цього зимового дня на стадії 1/8 фіналу суперником підопічних Анатолія Пузача стала «Скала» зі Стрия.

Матч на Республіканському стадіоні відвідало 1300 глядачів. Усі очікували легкої перемогли киян, але все вийшло навпаки. На 37-й хвилині Ахрік Цвейба (на фото) ударом головою відкрив рахунок, проте розвинути перевагу динамівці не змогли. На 83-й хвилині тоді ще юний Василь Кардаш встановив рівновагу, у підсумку 1:1.

Цей матч «Динамо» провело в наступному складі: Кутєпов, Лужний, Цвейба (к), Безсмертний, Шматоваленко, Грицина (Шаран, 46), Яковенко, Заєць, Саленко, Ю.Мороз (Сукіасян, 46), Анненков (Волотьок, 66).

За два тижні на вщерть заповненому стадіоні «Сокіл» (17000 глядачів) у Стрию в основний час також було зафіксовано нічию 1:1, а в компенсований час перемогу «Динамо» приніс гол від Олега Саленка.

Перший кубковий розіграш «Динамо» до активу записати не може - слідом за важкою перемогою над «Скалою» була поразка за сумою двох матчів від «Торпедо» (0:1, 1:1).

Проте в майбутньому наша команда виправила ситуацію, на сьогоднішній день за кількістю завойованих трофеїв Кубка України вона є лідером (11)!