Гол Артема Бєсєдіна допомагає «Динамо» вирвати перемогу над «Олімпіком»

Динамо Київ 4 Березня, 18:55 893
Гол Артема Бєсєдіна допомагає «Динамо» вирвати перемогу над «Олімпіком» | 19-27
Київське «Динамо» у важкій грі проти «Олімпіка» здобуває три очки завдяки голу на останніх хвилинах матчу.

Команди у перші 10 хвилин не квапились бігти вперед і по суті не організували жодної небезпечної атаки. Приблизно на шості хвилині гри Артур Рудько припустився помилки під час прийому м'яча і ледь не впустив його у власні ворота.

Хороший шанс відкрити рахунок мав гравець «Олімпіка» Андрій Богданов ударом з дальньої дистанції, проте парирував постріл голкіпер господарів.

У «Динамо» після перших десяти хвилин гри також було декілька на пів моментів. Андрій Ярмоленко кілька разів намагався віддати розрізну передачу до штрафної суперника, проте кожного разу Гришко та Айєт перехоплювали паси капітана «біло-синіх».

Парша частина першої половини гри проходила переважно за позиційними атаками «Динамо». Жодна з команд не включала високих швидкостей.

В одному з епізодів у верховій боротьбі Віталій Буяльський заробив хороше стандартне положення. Цей удар виконав Ярмоленко. Андрій навісив до чужої штрафної, проте Дмитро Гришко виграв боротьбу і нейтралізував небезпеку.

Вже під завісу першого тайму Дерліс Гонсалес вирішив взяти на себе ініціативу і не прогадав. Парагваєць обіграв захисника донецького клубу, виконав гостру передачу до штрафного суперника, а там Ярмоленку не вийшло виграти верхову дуель у противника.

Вже в останні хвилини першого тайму команди активізувались. Спочатку Матяж вийшов на ударну позицію і таки пробив по воротах Рудька, але високо. Тоді штрафний заробив Андрій Богданов, який сам і виконав, проте м'яч звалився з ноги Андрія і вийшло не точно. Перший тайм так і завершився в суху нічию.

Вже на старті другого тайму київське «Динамо» організувало хорошу атаку. Ярмоленко отримав від Буяльського в штрафній зоні суперника м'яча віддав передачу під удар Гонсалесу, той пробив, але надо високо.

Перша по-справжньому небезпечна та гостра атака у «Динамо» вдалась на 53 хвилині. Денис Гармаш віддав шикарну передачу Андрію Ярмоленку, який забігав у штрафну «Олімпіка», далі передача від капітана «Динамо» була адресована під удар Бєсєдіну, але захисники «Олімпіка» вкотре перехопили пас.

Після тієї атаки «Динамо» увімкнулось у гру. Ціла серія хороших гольових моментів таки не перетворилась у забитий м'яч. Один із кутових ударів «Олімпіка» вийшов лед не гольовим для команди Романа Санжара. Серія рикошетів після подачі від кутового перетворилась у справжню пожежу у штрафній «Динамо». На щастя, футболісти «біло-синіх» розрядили обстановку біля власних воріт.

Контратакою відповіло «Динамо». Відразу двоє футболістів господарів поля не встигли замкнути передачу Андрія Ярмоленка і черговий небезпечний момент втрачено. Тоді вже у другій частині другого тайму матчу Гармаш заробив хороший штрафний, але його змарнував Андрій Ярмоленко. Вкотре динамівці створили хорошу комбінацію і знову ж таки завершальна стадія вийшла не найкращою. Гонсалес навісив на Бєсєдіна, той виграв боротьбу і скинув Гармашу під удар, а вже Денис потужно пробив по воротах, але м'яч після пострілу гравця «Динамо» полетів надто високо.

Вбивчий момент у «Динамо» був на 86-й хвилині. Шепелєв закинув точно Яремчуку, той віддав головою пас під удар Гонсалесу, Дерлісу залишалось тільки влучити по воротах, так як воротар вже був відіграний, але цього парагвайцю не вдалось зробити.

У підсумку вийшов досить непоганий матч, у якому мали обидві команди хороші моменти і лише один із шансів на останніх хвилинах гри реалізував Артем Бєсєдін - 1:0!