​«Не хапати зірок з неба». «Динамо» сенсаційно програє «Зірці»: 2:0

Динамо Київ 12 Березня, 15:57 1697
​«Не хапати зірок з неба». «Динамо» сенсаційно програє «Зірці»: 2:0 | 19-27
В 21 турі «Ліги Парі-Матч» кропивницька «Зірка» вдома переграла київське «Динамо» з рахунком 2:0.

Перший тайм розпочався з атак «Динамо». Як і очікувалось, кияни взяли ініціативу в свої руки із перших хвилин. Проте, до справжньої гостроти біля воріт суперника це не доходило.

Варто відзначити й поле в Кропивницькому, яке перебуває просто в жахливому стані. Захищатися за таких умов простіше, ніж комбінувати ти створювати моменти. Арбітр теж відзначився кількома незрозумілими рішеннями. Проте, це не причини, на які можна списати тьмяну гру київського «Динамо» в першій половині гри.

Суперник пресував агресивніше, активно перекривав вільні зони і не давав динамівцям вибігати в контратаки. Під час однієї з контратак Кадар порушив правила поблизу карного майданчика і Бацула майстерно реалізував штрафний – 1:0.

Після пропущеного гола гра проходила у звичному темпі до завершення першого тайму.

На початку другої половини Сергій Ребров «кинув у бій» Яремчука, знявши Гонсалеса, але в першу десятихвилинку динамівці робили надто багато поперечних пасів та пасів назад, особливо не загострюючи гру.

На 53-ій хвилині Буяльський прекрасно пробивав в падінні. М’яч влучив у перекладину.

На 72-ій хвилині Полегенько реалізував штрафний, зароблений Есеолою на Морозюку. Схоже, після матчу будуть питання до Артура Рудька. 2:0.

Після другого пропущенного м'яча «Динамо» знову ж таки не активізувало свої сили. Гра продовжилася в звичному до цього темпі під скандування трибун: «Зірка», «Зірка»! Вболівальник в Кропивницькому сьогодні мають справжній привід для щастя.