Динамівці в оренді: березневий голепад

Динамо Київ 13 Березня, 08:03 936
Динамівці в оренді: березневий голепад | 19-27
Минулий уїк-енд видався результативним для орендованих динамівців – на їх рахунку три забиті м᾿ячі та дві гольові передачі.

Але про все по порядку – почнемо з українського чемпіонату.

У суботньому матчі «Олімпік» − «Ворскла» (3:2) у складі гостей взяли участь Дмитро Хльобас та Сергій Мякушко. І хоча їх команда поступилася, футболісти провели увесь поєдинок і були дуже помітними на полі. Хльобас відкрив рахунок на 21-й хвилині та відсвяткував свій гол знятою футболкою, за що отримав жовту картку. А Мякушко кілька разів небезпечно пробивав по воротах «Олімпіка», в тому числі потрапив у поперечку. Проте в підсумку на два голи «Ворскли» донеччани відповіли своїми трьома м᾿ячами, і тепер команді Василя Сачка доведеться боротися за виживання у другій шістці УПЛ.

«Чорноморець» із Олександром Андрієвським у складі вдома програв «Сталі» (0:1), що не завадило одеситам залишитися у верхній шістці. Орендований у «Динамо» хавбек відіграв усі 90 хвилин, але до протоколу матчу потрапив лише через попередження, зароблене за удар після свистка у компенсований час.

А у Львові сталася історична подія – Олександр Гладкий забив вперше за 295 днів, заодно вийшовши на 14-те місце у списку найкращих бомбардирів в історії чемпіонату України.

Але на цьому нападник не зупинився, на його рахунку – ще й гольова передача на Ігора Худоб᾿яка, завдяки чому «Карпати» перемогли «Волинь» з рахунком 2:1.

Одночасно в Олександрії команда Володимира Шарана приймала «Дніпро» (0:0), але Андрій Цуріков пропустив цю зустріч через перебір жовтих карток.

Сьогодні ж Владислав Калітвінцев допоміг «Зорі» забити у матчі з «Шахтарем». Його передача на іншого вихованця «Динамо» Ігоря Харатіна дозволила луганчанам на 60-й хвилині зробити рахунок 1:1. Проте в результаті підопічні Юрія Вернидуба не здобули жодного очка, наприкінці поєдинку пропустивши вирішальний гол від Срни.

«Зоря», як і «Олександрія», у другій частині чемпіонату гратиме в «елітній» групі, в якій команди боротимуться за місця в єврокубках.

Серед динамівців, які виступають у зарубіжних чемпіонатах, цими вихідними грали лише двоє. Юнес Беланда пропустив тур через перебір жовтих карток, Дьємерсі Мбокані не грає через м᾿язову травму, а Жуніор Мораєс поки що придивляється до китайської першості з трибуни.

Натомість Артем Кравець вийшов на 57-й хвилині поєдинку з «Атлетіко», замінивши Адріана Рамоса за нульового рахунку. Українець завдав одного удару по воротах, заробив для своєї команди два фоли та здійснив 9 пасів із точністю 78%. Але його «Гранада» програла, пропустивши наприкінці матчу гол Грізманна.

А Лукаш Теодорчик цього тижня провів два матчі. У першій грі 1/8 фіналу Ліги Європи проти АПОЕЛа (0:1) форвард вийшов у стартовому складі, завдав одного удару в площину воріт, а ще один його постріл був заблокований захисником суперників. Також Тео заробив на користь «Андерлехта» два фоли, а точність його передач була досить низькою – 56%. На 59-й хвилині Лукаш покинув поле, поступившись місцем Кісе Теліну.

У недільному матчі з «Васланд-Беверен» (3:0) Теодорчик провів на полі стільки ж часу, після чого знову був замінений на шведського форварда. Проте цього разу динамівець встиг відзначитися голом на 36-й хвилині, який став для нього ювілейним, 20-м, у чемпіонаті Бельгії та 28-м за «Андерлехт» загалом.