Англійські ЗМІ: «На що взагалі сподівався Гвардіола?»

Світовий футбол 16 Березня, 12:59 963
Англійські ЗМІ: «На що взагалі сподівався Гвардіола?» | 19-27
Монегаски вдруге за останні три роки потрапили в топ-вісімку клубів Європи.

«Абсолютно незрозуміло, що збирався показати в Монако Гвардіола і на що він взагалі розраховував, - вважає The Guardian. - Якщо, виставляючи одного опорного півзахисника, він збирався зробити ставку на атаку, то цього ніхто не помітив, а от залишивши без прикриття ту жалюгідну подобу захисту, яка нині спостерігається в МанСіті, Пеп повністю розв'язав руки монегаскам.

Монако, як і завжди, був приголомшливий. Слова Жардіма про те, що його команда перекриє всі ділянки поля і не дасть супернику спокійно торкнутися м'яча, повністю підтвердилися. При цьому господарі продемонстрували дивовижну взаємозамінність і здатність завдавати удару з будь-якої позиції.

Закрили Мбаппе - Лемар на перших ролях, нейтралізували його - на сцені з'являються Жермен, Менді, Бернарду Сілва та інші. А це при тому, що за Монако не грав незрівнянний в нинішньому сезоні Фалькао...

У Городян просто не було шансів. Вони з'являлися лише тоді, коли молода команда Жардіма брала невелику паузу, та й то - якісь натужні та жалюгідні. Це був повний провал. Свою неспроможність продемонстрували як тренер, так і його підопічні».

«Все-таки французький клуб буде в чвертьфіналі! - радіє L'Equipe. - Причому це буде не безвольний ПСЖ, а молодий, амбітний і по-доброму злий Монако.

Монегаски вдруге за останні три роки опиняються у вісімці найсильніших команд Європи, і, якщо врахувати демонстровану ними атакуючу міць, це цілком справедливо. Господарі повністю домінували на полі, залишаючи Манчестер Сіті лише жалюгідні крихти зі столу.

Було виключно приємно спостерігати, як 18-річний Мбаппе легко і невимушено розкатує захисників одного з найбагатших клубів планети, які отримують величезні гроші! Та й не тільки він, кого не назви - кожен герой. За великим рахунком, Монако дав пограти гостям хвилин десять, хоча трохи за це не поплатився. Але тут так люблять карати англійців! До Манчестер Юнайтед, Челсі й Арсеналу монегаски додали ще один елітний британський скальп».

«Після виїзної перемоги Атлетіко міг цілком комфортно почувати себе в поєдинку-відповіді, - пише Mundo Deportivo. - Однак Дієго Сімеоне довелося пережити чимало хвилюючих хвилин, і, якби не кілька шикарних сейвів Облака, мадридці не змогли б четвертий рік поспіль опинитися в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Чоло відчував, що гра виходить з-під контролю, шаленів біля кромки поля, але це не дуже допомагало. Ми побачили зовсім інший Байєр. Байєр, який цілком міг забити чотири голи. Будемо відверті: Фортуна була на боці Матрацників».

«Байєр залишає Лігу чемпіонів з високо піднятою головою, - запевняє Stern. - Після жалюгідного видовища в першому матчі, яке коштувало Рогеру Шмідту роботи, у матчі-відповіді леверкузенці неабияк помучити Атлетіко, і лише невезіння не дозволило Байєру вписати свій рядок у список частих останнім часом камбеків».

Нагадаємо, що в матчах-відповідях 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Монако переміг Манчестер Сіті - 3:1 (після 3:5), а Атлетіко зіграв внічию з Байєром - 0:0 (4:2).