Василь Сачко: «Тиждень дійсно був не з найкращих в житті»

Футбол України 18 Березня, 22:15 1268
Василь Сачко: «Тиждень дійсно був не з найкращих в житті» | 19-27
Прес-конференція наставника «Ворскли» після матчу з «Зіркою» (0:0).
«Налаштовували хлопців тільки на перемогу. У першому таймі нам не вистачало гостроти, в другому таймі додали і створили кілька моментів. Я вважаю, що сьогодні повністю була наша перевага, але, на жаль, ми не забили. Ми добре вивчали суперника, ми дивилися, ми проаналізували помилки в тих іграх, де ми просто подарували очки. І сьогодні мене радує, що ми більш-менш надійно зіграли в обороні. В атаці завдали, якщо помиляюсь, близько 20 ударів. Налаштовували хлопців на більш агресивну гру в атаці, але рахунок на табло — 0:0. Очко в нинішній ситуації для нас не так радісно, але є те, що є.
Реакція фанатів на непотрапляння у шістку? Ви знаєте, я не хочу звертати увагу, коментувати. Є люди, які підтримують, я маю на увазі, тих же фанатів і ультрас, і Автофан – було багато дзвінків з підтримкою. Тиждень дійсно був не з найкращих в житті. Але ми сьогодні в таких реаліях знаходимося, де потрібно працювати, піднімати голову, вставати, якщо тебе десь упустили, і працювати далі».