Динамівці в оренді: Беланда асистує

Динамо Київ 20 Березня, 00:03 1382
Динамівці в оренді: Беланда асистує | 19-27
Підбиваємо підсумки тижня для динамівців, які виступають на правах оренди в українських та європейських клубах.

У чемпіонаті України цього тижня з орендованих динамівців не зіграв лише Олександр Андрієвський, якому вийти в матчі «Динамо» - «Чорноморець» не дозволили умови контракту.

Інші футболісти отримали достатньо ігрового часу. Олександр Гладкий провів усі 90 хвилин за «Карпати» в матчі проти «Дніпра», проте записав на свій рахунок лише жовту картку за симуляцію на 75-й хвилині, а зустріч завершилася з рахунком 0:0.

Також нульовою нічиєю розійшлися «Ворскла» та «Зірка», причому помітними фігурами на полі були Сергій Мякушко (провів увесь матч) та Дмитро Хльобас (на 84-й хвилині був замінений на Зарічнюка), але активність орендованих динамівців не допомогла ворсклянам забити.

Андрій Цуріков відіграв від свистка до свистка у матчі «Сталь» − «Олександрія», але й він заробив лише попередження за грубий фол на 76-й хвилині. Підопічні Володимира Шарана відкрили рахунок, але в підсумку пропустили чотири голи в свої ворота – 4:1.

Мінімальна перемога була зафіксована сьогодні в Луцьку, де «Волинь» приймала «Зорю» (0:1). Владислав Калітвінцев провів на полі 80 хвилин, після чого поступився місцем захисникові Руслану Бабенку, а єдиний гол луганчан був забитий у доданий час завдяки влучному удару Форстера з пенальті.

Чемпіонат Бельгії цього тижня взяв паузу, тому «Андерлехт» зіграв лише в четвер у Лізі Європи, перегравши АПОЕЛ (1:0) та вийшовши до 1/4 фіналу турніру (де поміряється силами з «Манчестер Юнайтед»). У цьому «пурпурно-білим» допоміг Лукаш Теодорчик, який зіграв 75 хвилин, після чого був замінений на Кісе Теліна. За цей час польський форвард завдав три удари по воротах (з яких один – у площину), забіг у офсайд і заробив на користь своєї команди три фоли.

Успішнішим в індивідуальних діях був Юнес Беланда, гольова передача якого принесла «Ніцці» нічию в поєдинку з «Нантом» (1:1). Марокканець провів на полі увесь матч, а на 28-й хвилині асистував Мікелю Сері. Це вже шостий гольовий пас Беланда у нинішньому сезоні.

Окрім того, Юнес «відзначився» офсайдом, шість разів змісив суперників фолити на собі, а точність його пасів загалом склала 83%.

Артем Кравець вийшов на 67-й хвилині матчу «Спортинг» − «Гранада» замість Куенки, коли підсумковий рахунок вже був встановлений – 3:1. Проте наприкінці поєдинку відбулося ще кілька примітних подій – Ласіна Траоре зі «Спортинга» втратив шанс збільшити рахунок, не забивши пенальті, а сам Артем вийшов один на один із голкіпером і відправив м᾿яч у ворота на останніх хвилинах, проте ця спроба не була зарахована через дуже сумнівний офсайд, зафіксований лайнсменом.

А Дьємерсі Мбокані цими вихідними знову не грав, тому що продовжує відновлюватися після м᾿язової травми, отриманої наприкінці лютого. За прогнозами лікарів, на це у конголезького нападника «Халл Сіті» піде шість тижнів.