Янукович: Не підемо в ЄС, тому що на Євро 2012 не зарахували гол англійцям

Динамо Київ 4 Січня, 17:10 2037
Янукович: Не підемо в ЄС, тому що на Євро 2012 не зарахували гол англійцям | 19-27
Сенатор США Кріс Мерфі розповів про свої враження від зустрічі з президентом України у грудні.

Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з американськими сенаторами у грудні 2013 жалівся на невдалий матч збірної України з Анлією на Євро 2012.

Про це у своєму блозі розповів сенатор США Кріс Мерфі, який разом з сенатором Джоном Маккейном брав участь у тій зустрічі.

За його словами, йому довелось вислухати "найдовший монолог у житті", коли Янукович говорив 70 хвилин без перерви. "Він починає з того, що ще раз запевняє у своїй відданості курсу на входження в ЄС, однак більшу частину промови присвячує перерахуванню проявів неповаги зі сторони Європи до нього та його країни", - цитує сенатора "Українська правда".

"Він присвячує більш ніж кілька хвилин розповіді про незарахований гол під час матчу чемпіоната Європи проти Англії", - підкреслює Мерфі.

Як відомо, у тому матчі захисник збірної Англії Джон Тері вибив м'яч, що летів у ворота його команди, але, як стало очевидно пізніше, вже з-за лінії воріт. Венгерський арбітр Віктор Кашшаї цей гол Україні не зарахував, через що вона не змогла продовжити участь в чемпіонаті.

В той же час Мерфі пише у своєму блозі, що Янукович справив на нього враження "досвідченого та кмітливого лідера". Також американець пригадує, що зустріч тривала більше двох годин і сенатор Маккейном був вимушений ініціювати її завершення.

Раніше Маккейн розповідав, що 90% часу розмови Віктор Янукович присвятив торгівельним відносинам України з Росією. В той же час український президент не запропонував жодної конструктивної думки, коли сенатор підняв тему протестів.