«Динамо» — «Ворскла»: 4:0. Хет-трик Гармаша і травма Хачеріді

Динамо Київ 25 Березня, 15:54 2770
«Динамо» — «Ворскла»: 4:0. Хет-трик Гармаша і травма Хачеріді | 19-27
Київське «Динамо» в товариському матчі розгромило полтавську «Ворсклу».

Вже на пятій хвилині рахунок у матчі ударом з гострого кута відкрив Денис Гармаш.

На 18-ій хвилині травмувався Євген Хачеріді і покинув поле на електрокарі.

«Динамо» активно атакувало і на 27-ій хвилині Гармаш на добиванні після удару Яремчука переграв голкіпера і зробив рахунок 2:0.

На 34-ій хвилині Очігава влучив у перекладину а вже за хвилину після цього хет-трик зробив Денис Гармаш, який вдотик замкнув простріл Антунеша - 3:0.

До завершення першої половини гри такий рахунок і залишився.

На 64-ій хвилині другого тайму Яремчук робить рахунок 4:0 після дальнього пасу Корзуна.

На 66-ій хвилині ударом через себе Зарічнюк загрожував воротам киян, але пробив невлучно.

Після цього моменти відзначитися мали Антунеш та Кравченко, але забити не вдалося і матч завершився впевненою перемогою «біло-синіх» 4:0.

Товариський матч. «Динамо» - «Ворскла»: 4:0

Голи: Гармаш 4, 27, 40, Яремчук - 64.

«Динамо»: Рудько - (Бущан - 46), Пантич, Очігава, Хачеріді - (Корзун- 18), Антунеш, Рибалка, Гармаш - (Буяльський - 61), Шепелєв - (Федорчук - 30), Кравченко, Буяльський - (Оріховський - 30), Яремчук

Запасні: Бущан, Тарануха, Корзун, Чоботенко, Федорчук, Щебетун, Оріховський

«Ворскла»: Сарнавський, Чеснаков, Чижов, Ребенок, Сапай - (Саків - 61), Шарпар, Ткачук, Мякушко, Хльобас, Загорулько, Одарюк - (Кунєв - 69)

Запасні: Шуст, Кунєв - (Одарюк - 68), Саків, Удод, Пердута, Даллку, Зарічнюк