​Назарій Русин: «Будемо боротися до кінця»

Збірна України 27 Березня, 09:36 1554
​Назарій Русин: «Будемо боротися до кінця» | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» та збірної України U-19 Назарій Русин поділився з 1927.kiev.ua враженнями від матчу зі збірною Нідерландів.

У першій грі еліт-раунду Євро-2017 збірна України U-19 в меншості переграла греків – 2:0. А в другому матчі на останніх хвилинах поступилася одноліткам з Нідерландів (країни-господаря цього турніру) 0:2 та втратила лідерство у групі.

«Проти голландців було насправді важко грати. Ми віддали багато сил в цьому матчі і дуже засмутилися, коли пропустили на 80-ій хвилині, а потім ще і з пенальті... Ми готувалися до цієї гри, добре розібрали суперника і він нас нічим не здивував. Так, перевага в цій грі була на їхньому боці, але по моментах матч вийшов рівним. Після гри Володимир Єзерський сказав, що ми молодці, добре зіграли і в жодному разі не повинні засмучуватися. Матч з Фінляндією? Ми будемо боротися до кінця. Додаткова мотивація не потрібна, - сказав Назарій Русин.