«Динамо» ефектно на виїзді перемогло «Олександрію»

Динамо Київ 2 Квітня, 15:56 2687
«Динамо» ефектно на виїзді перемогло «Олександрію» | 19-27
Київське «Динамо» програючи по ходу матчу в один гол «Олександрії» зуміло таки переграти команду Володимира Шарана.

Київське «Динамо» вийшло на цей матч у нетиповій для себе схемі. Початок матчу вийшов для команди Сергія Реброва не найкращим чином. «Біло-сині» пропустили гол вже на другій хвилині. Відзначився Огіря після передачі Віталія Пономара.

У «Динамо» не виходили атаки. Намагався створити гостроту Андрій Ярмоленко, але його передача в зону одинадцятиметрової позначки не пройшла. Зате атакувальні наступи виходили у господарів. Публіка класно заряджає олександрійський клуб, на що вони відповідають активним та агресивним у доброму значенні слова футболом.

Андрій Ярмоленко заробив небезпечний для «Динамо» штрафний удар. До м'яча підійшов Антунеш, але постріл у Віторіну вийшов неточним.

«Олександрія» з відповіддю довго не чекала. Помилка Артура Рудька при передачі лед не привела до другого забитого м'яча господарів поля у ворота київського «Динамо».

Хороший момент для взяття воріт був у гостей. Антунеш виконав на Ярмоленка довгу та точну передачу, Андрій викотив м'яч Сидорчуку під удар, Сергій завдав пострілу першим дотиком, але м'яч полетів вище воріт. Було досить небезпечно.

Другий тайм розпочався більше яскраво для київського «Динамо». Стандартне положення вже вкотре у цьому матчі взявся виконати Микола Морозюк. Удар у футболіста «Динамо» вийшов дуже класний, але його парирував Новак. Тоді на добиванні зіграв Антунеш і, здавалось, м'ячу діватись ніде, але Віторіну просто не влучив у рамку воріт.

«Динамо» таки зрівняло рахунок на 60-й хвилині у матчі з «Олександрією». М'ячем відзначився Артем Бєсєдін який вийшов на заміну замість Романа Яремчука.

У другому таймі команда Реброва дійсно прокинулась і часто створювала небезпеку біля чужих воріт. Активна дії в атаці перетворилися у другий забитий м'яч. Андрій Ярмоленко наважився на дальній удар, який парирував Новак, підхоплення виграв Гармаш, підлаштував собі м'яч під зручну ногу, завдав удару і вивів свою команду вперед.

Далі феєрично зіграв капітан київського «Динамо». Андрій Ярмоленко вискочив на побачення із Новаком, обіграв його, потім на замасі ще оборонця «Олександрії» і вже у пусті ворота відправив м'яча.

Дубль капітан киян оформив вже під завісу гри із пенальті, яке заробив Микола Морозюк.

У підсумку, доволі цікавий ми сьогодні з вами побачили футбол на стадіоні «Ніка», у якому київське «Динамо» розгромило «Олександрію» з рахунком 1:4.