«Динамо» б'є «Нафтовик» та виходить до півфіналу Кубка України

Динамо Київ 5 Квітня, 18:53 2366
«Динамо» б'є «Нафтовик» та виходить до півфіналу Кубка України | 19-27
«Біло-сині» здобули мінімальну перемогу в останньому чвертьфінальному матчі.

На момент початку матчу в Охтирці вже були відомі три півфіналісти Кубку України – «Миколаїв», «Дніпро» і «Шахтар». «Нафтовику-Укрнафті» та «Динамо» належало визначити останнього учасника цієї стадії.

Кияни вийшли на поле з двома змінами у порівнянні з недавнім матчем чемпіонату проти «Олександрії»: замість Рудька у воротах з᾿явився Коваль, а в нападі – Бєсєдін замість Яремчука.

Вже на початку гри «Динамо» щільно притиснулося до воріт господарів і створило кілька моментів. Дальніми ударами відзначалися Гармаш і Сидорчук, Морозюк кілька разів подавав кутові, а Ярмоленко, вийшовши один на один із голкіпером «Нафтовика» Юрчуком, не зумів влучити у ворота.

Жорстка боротьба на полі теж мала місце, особливо у другій частині першого тайму, і доказом цьому служить розбитий ніс Домагоя Віди. Втім, хорват після отримання медичної допомоги продовжив матч.

Господарі надійно та організовано діяли в обороні, час від часу виходячи в контратаки. Проте відкрити рахунок перед перервою вдалося «Динамо» − на 44-й хвилині Денис Гармаш влучно пробив головою після навісу Миколи Морозюка – 0:1.

У другому таймі поєдинок набув ще більш принципового характеру, а Максиму Ковалю довелося кілька разів рятувати ворота «Динамо» після випадів гравців «Нафтовика» − Чорнія та Лозового.

Були шанси збільшити рахунок і у «Динамо» − Ярмоленко ще раз не зміг переграти Юрчука, пробиваючи низом після перспективного пасу від Бєсєдіна. Сергій Ребров намагався освіжити гру, випустивши Гонсалеса, Федорчука та Очігаву, проте решта часу проходила у рівній боротьбі, і знову не обійшлося без болючих наслідків – так, Пантич, пробиваючи з меж штрафного, влучив прямо в обличчя Білика.

Наприкінці матчу по воротах «Нафтовика» ще встигли пробити Морозюк і Бєсєдін, але рахунок більше не змінився - 0:1, які виводять «Динамо» до 1/2 фіналу Кубка України, жеребкування якого відбудеться завтра, 6 квітня.