Наші за кордоном. Караваєв повертається

Футбол України 11 Квітня, 10:12 4147
Наші за кордоном. Караваєв повертається | 19-27
Євген Шахов знову забиває, Тотовицький потрапив до символічної збірної туру в Бельгії, а Артем Путівцев примудрився відзначитись голом та автоголом в одному матчі. Все це, а також новини про українських футболістів, у нашому огляді.

Іспанія

Артем Кравець («Гранада»)

«Гранада» Артема Кравця знову програла. Цього разу кривдником «Гранади» стала «Валенсія», яка виграла 3:1. У команди українця гра не пішла з перших хвилин. Вже на 20-й хвилині Сімоне Дзадза зробив дубль, а після перерви «Валенсія» зіграла по рахунку і довела матч до логічного кінця.

Артема поміняли відразу після перерви. У першому таймі він зумів двічі пробити по воротах, але обидва рази невлучно.

Після цієї поразки «Гранада» залишилася на передостанньому місці, наступний матч зіграє вдома з «Сельтою».

Денис Бойко («Малага»)

Денис Бойко став свідком впевненої перемоги «Малаги» над Барселоною. «Анчоуси» провели прекрасний матч і заслужено перемогли 2:0. Ну а наш воротар просидів на лавці всі 90 хвилин.

«Малага» після цієї перемоги піднялася на 14 місце.

Василь Кравець («Луго»)

Василь Кравець відзначився гольовою передачею на Дьяло вже на 3-й хвилині поєдинку. Матч закінчився 1:1.

Це перша результативна дія українця у складі нової команди.

Туреччина

Євген Селезньов, Олександр Рибка й Андрій Блізніченко («Карабюкспор»)

Селезньов пропускав матч проти «Бурсаспора». У стартовому складі вийшов Блізніченко, а на заміні вже був Олександр Рибка, який повністю залікував своє пошкодження.

«Карабюкспор» програв 3:0. Рахунок по грі, а Блізніченко нічим не запам'ятався, як власне і вся команда.

Олександр Караваєв («Фенербахче»)

Караваєв знову опинився поза заявкою. «Фенербахче» обіграв «Акхісар» 3:1 і піднявся на третє місце.

Один з голів забив екс-гравець «Динамо» Київ Джермейн Ленс.

Але, варто відзначити, що Караваєв все ж вийшов на поле. Сталося це в кубковому матчі, який «канарки» виграли 5:0 за сумою двох матчів.

Німеччина

Артем Федецький, Денис Олійник, Ігор Березовський («Дармштадт»)

«Дармштадт» вигравав по ходу зустрічі 2:1, але примудрився в другому таймі впустити не тільки перемогу, але і нічию. «Інгольштадт» остаточно поховав усі шанси «Дармштадта» на порятунок.

Олійник і Березовський не потрапили навіть в заявку, а Федецький просидів на лавці запасних.

Владлен Юрченко («Байєр»)

«Байєр» програв на виїзді «Лейпцигу», а наш Владлен Юрченко не потрапив навіть у заявку.

Євген Коноплянка («Шальке»)

Не потрапив у заявку і Коноплянка. «Шальке» у себе вдома впевнено взяв три очки, обігравши «Вольфсбург» 4:1.

Польща

Хомченовській і Романчук («Ягеллонія»)

«Ягеллонія» в божевільному матчі обіграла «Заглембе» 4:3, завдяки цьому зберегла перше місце в турнірній таблиці.

Романчук відіграв всі 90 хвилин, а Хомченовський з'явився на полі в другому таймі. Обидва наших футболісти не відзначились ні голами, ні результативними передачами.

Артем Путівцев («Термаліка»)

Відзначився Артем Путівцев. Цікаво те, що наш захисник примудрився забити, як у свої, так і в чужі ворота. На жаль, «Термаліка» вдома програла «Віслі» 2:3 та втратила шанс піднятися у першу вісімку.

Наразі «Термаліка» на 10-му місці.

Костевич ( «Лех»)

А ось «Лех» програв у себе вдома «Легії» і опустився на четверте місце.

«Костевич» провів не найкращий матч, а вирішальний гол було забито після його невдалої гри на другому поверсі.

Відстань до «Ягеллонії» вже шість балів.

Бельгія

Сергій Болбат («Локерен») проти Андрія Тотовицького («Кортрейк»)

«Локерен» і «Кортрейк» відкатали похмурі 0:0, моментів було не дуже багато, але бельгійські ЗМІ відзначили якісну гру Тотовицького в центрі поля і внесли його до символічної збірної туру.

Роман Безус («Сент-Трюйден»)

Роман Безус вийшов у стартовому складі «Сент-Трюйдена» на матч проти «Стандарду». Матч закінчився з рахунком 2:2, а Романа замінили в другому таймі.

У складі «Стандарду» на полі з'явився Валерій Лучкевич, але нічим цікавим не запам'ятався. Зіграв половину другого тайму.

Руслан Маліновський («Генк»)

«Генк» мінімально обіграв «Руселаре» на виїзді 1:0, а Маліновський відіграв перший тайм і був замінений.

Греція

Євген Шахов (ПАОК)

ПАОК Євгена Шахова виграв дуже важливий матч у «Панатінаїкоса». Приємно, що безпосередню участь в цій перемозі взяв і наш футболіст.

Шахов забив третій гол, який став останнім у матчі. Перемога 3:0 дозволила ПАОКу закріпитися на другому місці чемпіонату Греції.

Росія

Артем Мілевський («Тосно»)

«Тосно» Артема Мілевського вже однією ногою в Прем'єр Лізі! Після чергової перемоги над «Зенітом-2», команда українця випереджає «СКА-Хабаровськ», який йде на третьому місці, на 14 очок. До кінця чемпіонату залишилося 9 турів.

Мілевський вийшов на поле у другому таймі матчу, але забити гол йому не вдалося.

Пропонуємо вашій увазі голи українців, які ви могли пропустити, адже вони грають в не самих популярних чемпіонатах і клубах.