Гармаш приніс «Динамо» перемогу над «Зорею»

Динамо Київ 14 Квітня, 20:50 2418
Гармаш приніс «Динамо» перемогу над «Зорею» | 19-27
Київське «Динамо» у матчі 25-го туру Ліги Парі-Матч мінімально перемогло «Зорю», відірвавшись від луганчан на 14 очок.

Команда Сергія Реброва вийшла на матч у Запоріжжі у незмінному в останніх поєдинках складі, та вже традиційно відкрила рахунок ще до перерви. Влучний удар на 38-й хвилині став для Дениса Гармаша четвертим голом у чотирьох зустрічах поспіль.

Загалом перший тайм був багатим на гольові моменти. У складі «Динамо» міг відзначитися Микола Морозюк, який небезпечно виконав стандарт, закручуючи м᾿яч у «дев᾿ятку», а Сергій Сидорчук пробив трохи вище поперечки з меж штрафного майданчика. А перед самою перервою кияни могли робити рахунок 0:2 після обрізки суперників, проте Сидорчук двічі не зумів переграти воротаря луганчан Левченка.

Створювала гострі моменти і «Зоря» − ще на перших хвилинах матчу Коваль врятував свої ворота після розстрільних ударів Форстера і Гордієнка, а Опанасенко не реалізував вихід один на один із динамівським голкіпером.

Другий тайм розпочався у більш повільному темпі, але через кілька хвилин команди знову почали обмінюватися гострими випадами – два моменти поспіль біля воріт Коваля створив Бонавентуре, проте голкіпер «Динамо» встигав реагувати. У свою чергу, Бєсєдін, прорвавшись до штрафної «Зорі», пробив зовсім поруч зі стійкою.

Далі «Динамо» віддало ініціативу команді Юрія Вернидуба та створювало небезпеку біля воріт «Зорі» завдяки контратакам. Особливо насиченою видалася кінцівка матчу – активно діяв свіжий Роман Яремчук, який вийшов на заміну, а «Зоря» з останніх сил йшла вперед, намагаючись вирвати нічию. Проте це їм не вдалося – підсумкові 0:1 на користь київського «Динамо».