Наші за кордоном. Маліновський і Шахов знову на висоті

Футбол України 18 Квітня, 10:01 3798
Наші за кордоном. Маліновський і Шахов знову на висоті | 19-27
Руслан Маліновський забив гол і віддав результативну передачу, Євгена Шахова визнано найкращим гравцем березня, а Артем Кравець отримав серйозну травму. Все це, а також новини про українських футболістів, у нашому огляді.

Іспанія

Артем Кравець («Гранада»)

«Гранада» Артема Кравця без особливих варіантів програла вдома «Сельті» з рахунком 0:3. Українець вийшов у стартовому складі, але отримав серйозну травму і змушений був покинути поле на початку другого тайму.

Ця поразка серйозно ускладнила і без того важке становище «Гранади», яка відстає на 7 балів від рятівного місця.

Денис Бойко («Малага»)

Денис Бойко, як уже всі звикли, просидів всі 90 хвилин на лавці. «Малага» не зуміла нічого показати в матчі проти «Депортіво» і програла 0:2.

Карлос Камені не найкращим чином провів матч, але мало хто вірить, що Денису це допоможе, українець своїм шансом не скористався, так що допомогти йому може тільки травма конкурента, але сподіваюся, що Бойко зуміє в першу чергу своєю грою і роботою на тренуваннях довести свій високий рівень.

Німеччина

Артем Федецький, Денис Олійник, Ігор Березовський («Дармштадт»)

«Дармштадт» несподівано для багатьох у себе вдома обіграв «Шальке» 2:1. Артем Федецький єдиний з трьох українців опинився в заявці, але в стартовий склад не потрапив, вийшовши на заміну після перерви.

Ця перемога ніяк не допомогла «Дарштадту», який вже гарантовано відправиться в Другу Бундеслігу.

Владлен Юрченко («Байєр») і Євген Коноплянка («Шальке»)

Два наших козака в «Байєрі» та «Шальке» знову опинилися поза заявкою на гру. «Байєр» Юрченка зіграв 0:0 з «Баварією», ну а «Шальке», як писалося вище, поступився на виїзді «Дармштадту» 1:2.

Команди українців розташувалися на 11 і 12 місцях.

Польща

Хомченовський и Романчук («Ягеллонія»)

«Ягеллонія» несподівано втратила очки в домашньому матчі проти «Краковії» (0:0).

Українські футболісти Хомченовський і Романчук вийшли на поле у другому таймі, але не змогли схилити шальки терезів на свій бік. На щастя, ця втрата очок ніяк не вплинула на турнірне становище, «Ягеллонія», як і раніше займає перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Польщі.

Артем Путівцев («Термаліка»)

«Термаліка» зуміла виграти важливий матч у «Пяста» 1:0 і піднялася на сьоме місце. Наш Артем Путівцев зіграв всі 90 хвилин і надійно закрив центральну зону захисту!

Костевич («Лех»)

Виграв і «Лех» нашого Костевича. З рахунком 3:0 був розгромлений «Плоцьк». Завдяки цій перемозі «Лех» наблизився до «Ягеллонії» на відстань чотирьох балів.

Українець зіграв всі 90 хвилин.

Бельгія

Роман Безус («Сент-Трюйден»)

«Сент-Трюйден» виграв у «Льєрса» 2:1. Роман Безус вийшов на поле з перших хвилин, але в перерві був замінений.

Руслан Маліновський («Генк»)

Руслан Маліновский продовжує дивувати! Українець допоміг «Генку» виграти у «Кортрейка» 3:0. На рахунку Руслана шикарний гол зі штрафного, а також результативна передача. Браво, Руслан!

ГОЛ

Результативна передача

Греція

Євген Шахов (ПАОК)

Дуже приємна новина прийшла з Греції. Євгена Шахова визнали найкориснішім футболістом грецького клубу у березні. Українця підтрімали 46% фанатів, які взяли участь у голосуванні.

Пропонуємо вашій увазі новини про українців, які ви могли пропустити, адже вони грають в не самих популярних чемпіонатах і клубах.

Фантастичний гол Бориса Тащі

Олександр Зінченко віддав результативну передачу у матчі за другу команду ПСВ

З негативного боку відзначився Денис Дедечко, який отримав червону картку у матчі свого СКА проти другої команди «Зеніту».