20/04/2017 14:33 1602

П’ять вразливих місць «Динамо» перед матчем із «Шахтарем»

Виділяємо слабкі позиції у складі київського «Динамо», які можуть додати труднощів у поєдинку з «Шахтарем».

Воротарська позиція. Артур Рудько продовжив помилятися в весною. Я особливого прогресу не бачу незважаючи на довіру тренерського штабу. Час іде, а помилки залишаються ті самі. В такому випадку Максим Коваль заслужив на свій шанс. Поки без особливих нарікань. Навпаки, відчувається впевненість у діях Коваля, що дуже важливо для його позиції.

Проблема в тому, що Максим на серйозному рівні у важливих матчах вже не грав більше двох років. Справиться він із тиском? Зможе виручати команду? Відповіді на ці питання дасть тільки матч

Лівий фланг оборони. Поки Антунеш із Кадаром виглядають не дуже. Обоє без швидкості. Коли у матчі із «Зорею» пішли довгі передачі на хід швидкого Петряка – виникли проблеми. Бернард точно не поступається Петряку у швидкості. До того ж, бразилець більш технічний.

Поки видно, що португальцю та угорцю не вистачає зіграності та вони звикають до нової схеми. Хотілося б від Антунеша кращої гри на атаку. Поки Морозюк більш ефективний в підключенні до атак на протилежному фланзі.

Вихід із оборони. В тому ж таким матчі проти «Зорі» киянам дуже важко давався швидкий вихід в атаку( саме вихід із оборони, а не перехоплення в середині поля). Незважаючи на те, що команда Вернидуба під кінець гри вже розкрилася і пішла в перед «Динамо» тільки раз за матч, коли Рибалка віддав трохи не зручний пас на Яремчука, змогло вийти швидко із оборони. Абсолютно те саме я можу сказати про перший матч проти «Зорі» та » Чорноморця»

Така складова дуже важливо, бо «Шахтар» любить грати першим номером і саме швидкий вихід із оборони приносить їм проблеми. Пригадайте матчі проти « Чорноморця»( другий гол, коли просто не повернулися на свої місця) та вирішальний пенальті імені Гвідетті в Харкові.

Відсутність ротації. Реальної альтернативи Ярмоленку, Гармашу- просто немає. В матчі із «Зорею» було видно, що Денис вже втомився, а реальної заміни просто немає. Якщо щось станеться із нашими лотералями Антунешем та Морозюком –це теж величезна проблема. Те саме стосується і центральних захисників, де тільки є молоді Бурда та Очігава, які за новою схемою поки не грали. Про підсилення гри під час матчу мова взагалі не йде.

Психологія. «Динамо» вже майже два роки не перемагало «Шахтар» у чемпіонаті. Якщо не виграють і в п’ятницю знову буде багато розмов про відставку, про нових гравців і тому подібне. Весь невеличкий позитив, який з’явився у останніх матчах, може бути нівельовано. Не впевнений, що гравці та тренери «Динамо» справляться із цим тиском.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше