20/04/2017 15:24 810

«Динамо» - «Шахтар»: заборона на рюкзаки та піротехніку

У Київській міській державній адміністрації відбулася Робоча нарада з безпеки та організації матчу 26-го туру Ліги Парі-Матч «Динамо» — «Шахтар».

Сьогодні на НСК «Олімпійський» відбулася Робоча нарада з безпеки та організації матчу 26 туру Ліги Парі-Матч «Динамо» — «Шахтар», який почнеться у п’ятницю, 21 квітня, о 20:00 на цьому ж стадіоні і на який уже продано понад 30.000 квитків (на ранок четверга).

Робоча нарада пройшла під головуванням КМДА із залученням усіх суб’єктів забезпечення громадського порядку та безпеки матчу. У ній взяли участь представники ФФУ, УПЛ, ФК «Динамо» (Київ), Міністерства надзвичайних ситуацій, Головного управління Національної поліції м. Києва, керівники НСК «Олімпійський», а також Директор та Офіцер безпеки матчу «Динамо» — «Шахтар».

Причиною зібрання Робочої наради став підвищений ступінь ризику цього матчу з питань безпеки. Особливу увагу учасники Робочої наради приділили організації взаємодії служб стадіону з Національною поліцією. Окремо розглянули питання ручної поклажі: було ухвалено рішення заборонити пронесення на НСК «Олімпійський» валіз і рюкзаків. Уболівальники зможуть залишити їх у пересувних камерах схову (в автобусах) поблизу входів до стадіону.

Оскільки на матчі «Динамо» — «Шахтар» буде присутній Інспектор УЄФА, котрий перевірятиме готовність служб стадіону до фіналу Ліги чемпіонів 2018 року, особливе прохання до вболівальників не влаштовувати протиправних дій і не проносити на НСК «Олімпійський» різні заборонені засоби, зокрема, піротехніку.

Гідно провівши матч «Динамо» — «Шахтар», футбольне співтовариство України підтвердить, що заслуговує великої відповідальності, покладеної на нас УЄФА!

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше