20/04/2017 21:08 471

Павло Полегенько: «У складі «Динамо» я все робив, що було в моїх силах»

Півзахисник кропивницької «Зірки» розповів, чому йому не вдалось свого часу пробитись в основний склад київського «Динамо».

- Чим запам'ятався період кар'єри в першій лізі у «Динамо-2»?

- Перша ліга – це дуже цікавий етап. Мені всі говорили, що в УПЛ важко відразу ввійти без досвіду в першій лізі. Я в це не вірив, але після того, як сам пройшов, дійсно згоден з цим. Перша ліга – це дуже важливий крок для молодого футболіста. Зовсім інші швидкості, ніж у дублях і U-19, більше боротьби. Там ти стаєш мужиком. Думаю, це був хороший крок, щоб зараз бути в Прем'єр-лізі.

- Ви були одним з лідерів в молодіжних командах «Динамо», але пробитися в основу так і не вдалося. З тренерським штабом першої команди розмовляли, чому вони не бачили вам місця в команді?
- Саме з цього приводу не розмовляв із Сергієм Станіславовичем [Ребровим]. Я іноді підключався до тренувань, робив все, що було в моїх силах на той момент. У кожного тренера своє бачення. Значить, Сергій Станіславович не бачив мене в основній команді. Але з кожним роком я буду ставати ще сильнішими, і, сподіваюся, цілі, які я перед собою поставив, доб'юся, - цитує футболіста ua-football.com

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше