Павло Оріховський: «Перемогли завдяки характеру та дотриманню структури гри»

Динамо Київ 21 Квітня, 10:18 1049
Павло Оріховський: «Перемогли завдяки характеру та дотриманню структури гри» | 19-27
Автор першого забитого м'яча у ворота донецького «Шахтаря» Павло Оріховський прокоментував поєдинок із «гірниками».

«У нас ніколи не буває легких ігор із «Шахтарем». Це завжди принципові матчі, тому ми не очікували легкої прогулянки. Але вдалося перемогти завдяки характеру та структурі нашої гри. Після перерви тренери нам сказали, щоб ми додали в інтенсивності гри, щоб швидше переходили з оборони до атаки. Думаю, нам це вдалося. Щоправда, десь наприкінці гри трохи підсіли та зменшили оберти. В який момент повірили в перемогу? Не було такого моменту. Потрібно грати до останньої секунди! Добре, що забили другий м'яч на останніх хвилинах - стало набагато легше.

Що стосується мого гола, не сталося нічого особливого. Звичайно, ми награємо стандарти та розподіляємо, хто й куди має бігти під час них. Я пішов у свою зону на завершення, м'яч поцілив у голову, й я забив.

Наша перевага над «Шахтарем» збільшилася до 8 очок, але не потрібно на цьому зупинятися. Наша мета не лише бути першими в турнірній таблиці, але й прогресувати з кожним матчем та тренуванням, зростати у професійному плані. Я намагаюся докладати максимум зусиль для цього. А наскільки вдається чи ні, не мені судити та вирішувати».