Віктор Леоненко: «На «Динамо» зараз ніхто не піде навіть за гроші і пиво»

Динамо Київ 24 Квітня, 13:00 1455
Віктор Леоненко: «На «Динамо» зараз ніхто не піде навіть за гроші і пиво» | 19-27
Експерт програми «Великий футбол» з Олександром Денисовим на каналі «Футбол 1» Віктор Леоненко прокоментував матч 26-го туру Чемпіонату України «Динамо» - «Шахтар».

»Як змусити народ прийти на стадіон після такої гри від «Динамо»? «Олімпійський» був майже заповнений, були присутні 52 тисячі глядачів. І Ребров хоче, щоб уболівальники продовжували приходити. Як, якщо кияни навіть і близько не створили жодного моменту за 95 хвилин? Зараз, навіть якщо будеш гроші давати і пиво наливати - ніхто не піде. Я, крім як ганьби від «Динамо», взагалі нічого не бачу, якщо чесно. Не можна грати вдома і давати «Шахтарю» робити все, що заманеться. Але це все в першому таймі, адже в другому навіть гри не було. Там були поштовхи, лікті, кров і зламані носи.

А «Шахтар» ідеально зіграв проти «Динамо», я вважаю. Хтось в будь-якому випадку повинен помилятися - в даному випадку, це були Сидорчук та Шепелєв. «Шахтар» давно вже грає в футбол, а «Динамо» - продовжує мучитися. Для гостей це найкраща гра в обороні за весь чемпіонат, і в нападі вони зіграли непогано. У першому таймі «Шахтар» виглядав, як німці: забили гол і, як «Баварія» раніше грала, сіли в оборону.

Далі, у «Динамо» є дивина - Ребров вже п'яту гру не змінює склад. Він говорив про те, що у нього всі рівні, він любить ротацію. Виявляється, у нього взагалі і вибору немає: я подивився на лаву запасних - там лівий півзахисник Циганков і Яремчук. Всі решта - опорники. Хоча, в цілому, це правильно - не змінювати основний склад. Це називається «награвати», так всі роблять».