Бельгійські ЗМІ хвалять Тотовицького, польські - Хомченовського

Динамо Київ 24 Квітня, 19:34 1411
Бельгійські ЗМІ хвалять Тотовицького, польські - Хомченовського | 19-27
Видання De Standaard відзначило бійцівські якості гравця «Кортрейка» Андрія Тотовицького.

В останньому турі чемпіонату Бельгії вдало виступив проти «Ейпена» український півзахисник Андрій Тотовицький, гол якого подарував «Кортрейку» шанс на нічию, яким команда і скористалася (3:3).

«Коли здавалося, що у Кортрейка вже немає шансів врятуватися, сталося диво, - пише De Standaard. - Гості, які спокійно володіли м'ячем, несподівано самі створили собі неприємності на 90-й хвилині.

Пас воротареві закінчився серією помилок, в результаті яких м'яч опинився у Тотовицького. Українець, незважаючи на те, що отримав по ногах на лінії штрафного, не став падати, а пішов від захисника, обіграв воротаря і, вже кульгаючи і тримаючись за забиту ногу, дивився, як м'яч закочується в сітку. Натхненні цим успіхом господарі вирвали нічию в компенсований час».

Дмитрові Хомченовському забити не вдалося, однак він почав комбінацію, яка призвела до перемоги над «П'ястом» «Ягеллонії», яка лідирує в чемпіонаті Польщі (1:0).

«На 25-й хвилині Хомченовський почав комбінацію, яка принесла «Ягеллонії» перемогу: українець обдурив захисника і зробив передачу на Руньє. Однак забити вдалося вдалося не хорвату, а Шеридану, - повідомляє Kurier Poranny. - В істинно британському стилі ірланлец, високо вистрибнувши, послав м'яч у сітку».

А ось «Карабюкспор» Євгена Селезньова не може виграти вже чотири тури, а в останніх трьох не може і забити. Не зміг відзначитися в матчі проти «Касимпаші» (0:0) і український форвард, хоча моменти для взяття воріт у нього були.

«Як завжди помітний був на полі Євген Селезньов, - зазначає Karabuk Haber Gazetesi. - Однак кілька нереалізованих моментів українського нападника господарів не дозволили їм втілити в перемогу свою ігрову перевагу».