Підсумки уїк-енду для орендованих динамівців

Динамо Київ 24 Квітня, 21:20 1782
Підсумки уїк-енду для орендованих динамівців | 19-27
Підбиваємо підсумки минулих вихідних для динамівців, які виступають на правах оренди в українських та європейських клубах.

У матчі «Олександрія» - «Олімпік» повернувся на поле Андрій Цуріков, який відновився після травми ноги. Орендований динамівець відіграв увесь матч, а його команда мінімально перемогла (1:0), завдяки голу на початку другого тайму.

А ось «Ворскла» із двома динамівцями у складі поступилася на виїзді «Дніпру» з рахунком 2:0. Сергій Мякушко провів на полі всі 90 хвилин, а Дмитро Хльобас вийшов на 62-й хвилині, замінивши півзахисника Дмитра Кравченка.

Єдину результативну дію серед гравців «Динамо», які виступають в оренді, здійснив Олександр Гладкий. Його передача на Гуцуляка на початку поєдинку з «Волинню» у підсумку принесла львів᾿янам перемогу – 1:0.

У поєдинку «Зорі» та «Чорноморця» один проти одного вийшли Владислав Калітвінцев і Олександр Андрієвський. Півзахисник одеситів відіграв повний матч і заробив попередження на 80-й хвилині, а його візаві з «Зорі» з᾿явився на 61-й хвилині замість Пауліньо за рахунку 1:2 – такі цифри і збереглися на табло до кінця гри.

Серед закордонних «делегатів» «Динамо» цього уїк-енду грав лише Юнес Беланда, який провів увесь матч за «Ніццу» в гостях у «Тулузи» (1:1). На рахунку марокканця – один удар по воротах і одне забігання в офсайд, а точність його передач минулого вечора склала 90%.

Жуніор Мораєс і Артем Кравець опинилися поза заявками «Тяньцзінь Цюаньдзянь» і «Гранади» відповідно (українець – не до кінця відновився після пошкодження зв᾿язки лівої ноги). А нападник «Халл Сіті» Дьємерсі Мбокані дивився із лави запасних, як його команда, яка з середини першого тайму грала вдесятьох, перемогла «Уотфорд» − 2:0.