«Наші за кордоном». Нестримний українець в Греції

Футбол України 25 Квітня, 10:30 3671
«Наші за кордоном». Нестримний українець в Греції | 19-27
Тотовицький відзачився голом за «Кортрейк», Коноплянка знову поза заявкою на матч, а Євген Шахов продовжує забивати за ПАОК. Все це, а також новини про українських футболістів, у нашому огляді.

Іспанія

Артем Кравець («Гранада»)

«Гранада» програла на виїзді «Севільї» 0:2, а Артем Кравець пропускав матч через травму, яку він отримав ще в матчі з «Сельтою». «Гранада» йде, як і раніше, на передостанньому місці і з кожним туром становище команди все важче і важче.

Наступний матч «Гранада» зіграє вже у вівторок проти «Малаги», Кравець знову не допоможе своїм партнерам.

Денис Бойко («Малага»)

Бойко з лави для запасних спостерігав, як його «Малага» впевнено переграє «Валенсію» 2:0. Карлос Камені провів хороший матч, один раз витягнув практично «мертвий» м'яч. Як підсумок, відстояв на нуль і зміцнив свій статус основного воротаря команди.

Василь Кравець («Луго»)

Вася Кравець заслужив місце в основі і зіграв всі 90 хвилин матчу проти «Райо Вальєкано». В цілому, наш гравець добре виглядав на лівому фланзі захисту.

Луго програв 0:2, але вина голів, в першу чергу, лежить на центральних захисниках, з флангу Кравця гостроти було мало.

Туреччина

Євген Селезньов, Олександр Рибка й Андрій Блізніченко («Карабюкспор»)

У стартовому складі «Карабюкспора» на матч проти «Касімпаші» вийшли наші Селезньов і Блізніченко. На жаль, обидва українці нічим не запам'яталися, а сама гра закінчилася сумними 0:0.

Це вже четвертий матч «Карабюкспора» без перемог.

Олександр Караваєв («Фенербахче»)

Караваєв опинився поза заявкою на матч «Галатасарай» - «Фенербахче», в якому його команда зуміла виграти дуже важливу гру 1:0, закріпившись на другому місці чемпіонату Туреччини.

Німеччина

Артем Федецький, Денис Олійник, Ігор Березовський («Дармштадт»)

«Дармштадт» виграв вже другий матч поспіль. Цього разу він на виїзді здолав «Гамбург» 2:1. Всі українці були поза заявкою на цей матч.

Ця перемога ніяк не допоможе «Дармштадту» врятуватися, вони офіційно покидають Бундеслігу по закінченню цього сезону.

Владлен Юрченко («Байєр»)

«Байєр» знову програв, а Юрченко був поза заявкою. «Фармацевти» в минулому турі поступилися на виїзді Фрайбургу і тепер мають тільки теоретичні шанси потрапити до першої шістки і пробитися в єврокубки.

Євген Коноплянка («Шальке»)

Схожа ситуація і у «Шальке». Спочатку вилетіли з Ліги Європи, а на вихідних зіграли 1:1 з «Лейпцигом». В обох випадках Коноплянки не було в заявці на гру.

«Кобальтові» йдуть в нижній частині турнірної таблиці, тільки мріючи про попадання в топ-6.

Ну а Коноплянці залишається тільки спостерігати за грою своєї команди, а також захоплюватися грою Мессі, якого він назвав Богом після останнього матчу.

Польща

Хомченовській і Романчук («Ягеллонія»)

«Ягеллонія» на мажорній ноті закінчила перший етап чемпіонату Польщі. Команда Хомченовського і Романчука на виїзді здолала «Пяст» 1:0 і зберегла за собою перше місце в турнірній таблиці.

Обидва наших футболісти вийшли в стартовому складі і зіграли без замін.

Артем Путівцев («Термаліка»)

«Термаліка» нашого Артема Путівцева зуміла на фінішній прямій виграти два матчі та зайняти сьоме місце, що дозволило їй опинитися в турнірі найсильніших. В останньому матчі Путівцев зіграв всі 90 хвилин, а «Термаліка» виграла 1:0.

Костевич ( «Лех»)

«Лех» виграв 3:0, а Костевич зробив результативну передачу на Гайоса. Завдяки цій перемозі «Лех» піднявся на третє місце в турнірній таблиці. Перед стартом другого етапу, «Лех» програє «Ягеллонії» всього лише два очки.

Нагадаю, що перед стартом другого раунду, всі очки, які команди набрали в головному турнірі, діляться на два.

Бельгія

Андрій Тотовицький («Кортрейк»)

«Кортрейк» нашого Андрія Тотовицького зробив чудовий камбек. Програючи 1:3, команда українця зуміла в компенсований час вирвати нічию На 90-й хвилині голом відзначився як раз Тотовицький, який зробив рахунок 2:3, а на 90+4 хвилині Сарр зрівняв рахунок в матчі.

Українець вийшов на поле на 35-й хвилині.

Руслан Маліновський («Генк»)

«Генк» у себе вдома познущався над «Мускроном» 6:0. Наш Руслан Малиновський просидів весь матч на лаві запасних. Швидше за все, головний тренер дав відпочинок українцю після важкого матчу в Лізі Європи, в якому «Генк» зіграв внічию з «Сельтою» і покинув єврокубок.

Греція

Євген Шахов (ПАОК)

Шахов продовжує забивати! Українець стає справжнім лідером команди і саме завдяки його відмінній грі, ПАОК зараз йде на другому місці в турнірній таблиці.

В останньому матчі ПАОК впевнено на виїзді обіграв «Платаніас» 3:1, останній гол у цій зустрічі на рахунку Жені.

Пропонуємо вашій увазі цікаві моменти за участі українців, які ви могли пропустити, адже вони грають в не самих популярних чемпіонатах і клубах.