«Динамо» громить «Чорноморець»: 1:4

Динамо Київ 30 Квітня, 21:28 2404
«Динамо» громить «Чорноморець»: 1:4  | 19-27
На завершення першого кола другого етапу чемпіонату України київське «Динамо» впевнено розібралося з одеським «Чорноморцем».

Вже на третій хвилині з передачі Шепелєва Андрій Ярмоленко забиває гостям швидкий гол і виводить «Динамо» вперед.

Після першого м'яча в матчі прибавилось боротьби та фолів, а «Динамо» й надалі продовжило атакувати.

На 31-ій хвилині Антунеш міг забивати зі своєї половини поля, але перекину і голкіпера, і ворота.

На сороковій хвилині Артем Бєсєдін після передачі Ярмоленка «розстріляв» ворота одестів – 0:2.

А вже через дві хвилини Віда забиває третій гол та робить рахунок розгромним – 0:3.

Картина в другому таймі не змінилася. «Чорноморець» продовжував оборонятися, лише зрідка виходячи в контратаки, а «біло-сині» і надалі продовжували домінувати, хоча без того запалу, який в них був у першому таймі.

На 54-ій хвилині Третяков міг забивати, вийшовши віч-на-віч з Ковалем і перекинувши його, але Віда перевів гру на кутовий, підстрахувавши Коваля.

Вже через шість хвилин Домагой міг відзначатися після пасу Ярмоленка, але йому не вдалося переграти голкіпера одеситів.

В цьому матчі варто відзначити гру Дениса Гармаша, який протягом всього матчу був активним та націленим на ворота суперника. Щоправда, Денисові вдалося відзначитися в другому таймі, але він зробив це з положення поза грою.

На 79-ій хвилині Ярмоленко заробив пенальті та реалізував його: 0:4.

На 84-ій хвилині Татарков забиває гол престижу. 1:4

В результаті, матч завершився впевненою перемогою «біло-синіх» — 1:4.

УПЛ. 27-ий тур. «Чорноморець» — «Динамо»: 1:4

Голи: Ярмоленко - 3, 80, Бєсєдін - 40, Віда - 43, Татарков - 84.

Попередження: Кабаєв - 7, Бєсєдін - 20, Ярмоленко - 39,

«Чорноморець»: Безрук, Азацький, Алібеков, Ковалець, Хобленко, Татарков, Сільвіо - (Мурашов - 67), Кабаєв (к) - (Карноза - 61), Третьяков, Данченко, Мусолітін - (Мусолітін - 62).

Запасні: Смородін, Хочалава, Карноза, Мурашов, Машнін.

«Динамо»: Коваль, Пантич, Антунеш, Шепелєв - (Рибалка - 65), Ярмоленко (к), Сидорчук - (Буяльський - 79), Гармаш, Кравченко, Віда, Бєсєдін - (Циганков - 65), Кадар.

Запасні: Рудько, Очігава, Буяльський, Рибалка, Гонсалес, Циганков, Яремчук.