Символічна збірна 27-го туру УПЛ

Футбол України 1 Травня, 09:31 1243
Символічна збірна 27-го туру УПЛ | 19-27
Завершився 27-й тур українського чемпіонату. «Футбол 24» представляє символічну збірну з футболістів, що зуміли себе проявити якнайкраще в цьому турі.

Воротар

Андрій Пятов («Шахтар»)

Голкіпер донецького «Шахтаря» і національної збірної України не часто змушений демонструвати свої воротарські навички у чемпіонаті України. У матчі проти «Олександрії» (1:0) Андрію декілька разів довелося вступити у гру і, якби не чудова гра українського голкіпера, олександрійці могли б розраховувати на більш вдалий результат матчу у Харкові.

Захисники

Максим Драченко («Зірка»)

Захисник «Зірки» добре проявив себе у грі проти львівських «Карпат» (3:2), Максим часто підключався до атак своєї команди і після чудового сольного проходу через центральну зону невідпорним ударом вразив ближній кут воріт Боровика.

Домагой Віда («Динамо»)

Хорватський захисник «Динамо» у матчі проти «Чорноморця» був справжнім лідером оборони. За новою тактичною схемою на Віду лягає додаткова відповідальність, оскільки інші два центральні оборонці – є новачками клубу. З цією роллю хорват добре справляється. В грі проти одеситів вкотре підтвердив своє реноме дуже небезпечного гравця при грі на другому поверсі, забивши гол головою після подачі кутового.

Сергій Басов («Олександрія»)

В матчі проти «Шахтаря» слід відзначати всю оборону «Олександрії». Сергій Басов виконав великий обсяг роботи, заробив жовту картку на початку другого тайму. Після цього зумів взяти себе до рук і майже нічого не дозволяв створити «гірникам» у центральній зоні.

Дмитро Нємчанінов («Олімпік»)

Лівий захисник «Олімпіка» Дмитро Нємчанінов у першому таймі здебільшого працював на оборону, а от у таймі другому, коли команді необхідно було відіграватися, був більше зосереджений на атаку. Підключення Дмитра до атаки на 75-й хвилині виявилося дуже вдалим. Сергій Шестаков прекрасною передачею знайшов Нємчанінова. Дмитро з близької відстані розстріляв Ігоря Левченка.

Півзахисники

Володимир Шепелєв («Динамо»)

Молодий хавбек «Динамо» вже на другій хвилині матчу заслужив схвальні слова на свою адресу після гольової передачі на Андрія Ярмоленка. Шепелєв весь матч намагався діяти гостро і знаходити розрізними передачами своїх партнерів.

Вячеслав Шарпар («Ворскла»)

Досвідчений півзахисник «Ворскли» провів поєдинок на хорошому рівні. Шарпар був головним диригентом атак полтавської команди. У відповідальний момент взяв на себе сміливість у пробиті пенальті і не залишив жодних шансів на сейв Юрію Паньківу.

Андрій Ярмоленко («Динамо»)

Капітан київського «Динамо» Андрій Ярмоленко був кращим гравцем у матчі проти одеського «Чорноморця». На рахунку Андрія 2 гольові передачі і 2 голи. Достойний доробок для завоювання звання гравця туру.

Іван Петряк («Зоря»)

Фланговий півзахисник луганчан Іван Петряк був дуже активним на початку зустрічі проти «Олімпіка». Саме навісна передача Івана на 17-й хвилині стала гольовою. Мав кілька нагод самому відзначитись у цьому матчі, але в моментах, де була можливість для удару, Петряк схибив.

Нападники

Факундо Феррейра («Шахтар»)

Аргентинського нападника «Шахтаря» дуже часто критикують за те, що він втрачає багато гольових нагод у кожному матчі. Для того, щоб забити партнери повинні створити йому декілька можливостей. Матч проти «Олександрії» підтвердив те, що Факундо таки вміє витискати максимум із мінімуму – націлена передача Даріо Срни на 81-й хвилині на Феррейру стала гольовою у цьому матчі.

Артем Бєсєдін («Динамо»)

Молодий нападник «Динамо» добряче «потоптав» захисників «Чорноморця». Постійно тримав у напрузі захист одеситів і нав’язував боротьбу у штрафному майданчику Безрука. На 40-й хвилині майстерно прийняв передачу від Ярмоленка і потужним ударом вразив ворота «Чорноморця», цей гол став другим у матчі.