Динамо Київ 1 Травня, 17:11 1601
Динамівці в оренді: Гладкий забиває, Хльобас і Беланда асистують, «Гранада» без Кравця вилітає в Сегунду | 19-27
Підбиваємо підсумки уїк-енду для динамівців, які виступають на правах оренди в українських та європейських клубах.

Минулі вихідні склалися для Олександра Гладкого неоднозначно – він відкрив рахунок у виїзному матчі з «Зіркою», заробивши та реалізувавши пенальті вже на 15-й хвилині. Проте у підсумку «Карпати» мінімально поступилися, пропустивши три голи – 3:2. Відзначимо, що це четвертий м᾿яч Олександра у складі «Карпат» протягом весняної оренди.

Дмитро Хльобас допоміг «Ворсклі» перемогти «Сталь» (2:0), зробивши результативну передачу на Ребенка на 39-й хвилині у моменті з другим голом полтавчан. Окрім того, нападник мав ще два гольових шанси, після чого був замінений на 82-й хвилині на Загорулька.

Ще один динамівець у складі «Ворскли», Сергій Мякушко, з᾿явився на полі на 78-й хвилині, замінивши Одарюка, коли остаточний рахунок вже був встановлений.

Андрій Цуріков провів увесь матч проти «Шахтаря», в якому гірники вирвали перемогу завдяки єдиному голу на останніх хвилинах (1:0). У пасиві Цурікова – жовта картка за грубий підкат проти Степаненка.

Ще двоє орендованих динамівців пропустили минулий ігровий уїк-енд в УПЛ. Владислав Калітвінцев отримав травму гомілкостопа на тренуванні та пропустить один-два тижні. А Олександр Андрієвський був дискваліфікований за перебір жовтих карток на матч «Чорноморця» проти «Динамо» (1:4), хоча у будь-якому разі не зміг би вийти на поле за умовами орендної угоди.

Що стосується динамівців, які виступають за кордоном, то минулими вихідними до заявки «Халл Сіті» на матч проти «Саутгемптона» (0:0) не потрапив Дьємерсі Мбокані. А Артем Кравець, отримавши травму щиколотки, пропустив матч проти «Реал Сосьєдада». Без українця «Гранада» програла з рахунком 2:1 та остаточно втратила шанси зберегти прописку в Прімері.

Жуніор Мораєс провів повний матч у складі «Тяньцзінь Цюаньцзянь» проти «Цзянсу Сайнті» (2:2), вийшовши на поле вперше за останній місяць. Це всього лише друга гра бразильського форварда після переїзду до Китаю.

Тим часом «Ніцца» обіграла свого найближчого суперника в турнірній таблиці − «ПСЖ» (3:1), і в цьому команді допоміг Юнес Беланда. Марокканець відіграв усю зустріч і зробив асист на Рікарду Перейру в моменті з другим голом «Ніцци» на 48-й хвилині.