Легка прогулянка «Олімпійським»: «Динамо» знищує «Олександрію» – 6:0

Динамо Київ 7 Травня, 21:28 2657
Легка прогулянка «Олімпійським»: «Динамо» знищує «Олександрію» – 6:0 | 19-27
В матчі 28-го туру київські динамівці без проблем розібралися із «Олександрією», яка зі старту матчу залишилися в меншості.

Холодним душем розпочалася зустріч з київським «Динамо» для «Олександрії». Вже на пятій хвилині гості залишилися в меншості. Сімінін завалив Гармаша у воротарському майданчику, «привіз» пенальті та заробив «червону картку». Рефері суворо покарав Сергія за порушення, ослабивши й без того слабку «Олександрію». На сьомій хвилині Ярмоленко впевнено реалізував пенальті. 1:0.

На 12-ій хвилині Андрій Ярмоленко зробив чудовий простріл на Бєсєдіна і Артем реалізував свій шанс. 2:0

Після двох забитих голів гра пішла в звичному для «Динамо» руслі. Кияни багато контролювали м’яч, користуючись кількісною перевагою. Олександрійці дозволяли собі поодинокі контрвипади, які рідко закінчувалися небезпекою біля воріт господарів. Також, команді Володимира Шарана вдавалося непогано комбінувати.

Під завісу другого тайму Гармаш забив третій гол, зробивши рахунок розгромним – 3:0.

«Динамо» активно розпочало другий тайм і на 57-ій хвилині Гармаш оформив дубль – 4:0.

На 73-ій хвилині Морозюк скористався помилкою Леванідова і забив п'ятий гол.

На 80-ій хвилині шедевральний гол забив Циганков, який перекинув Леванідова, знаходячись спиною до воріт. 6:0.

На останніх хвилинах основного часу пройшло непогане закидання на Куліша, але Рудько вчасно вийшов із воріт.

На 89-ій хвилині Ярмоленко міг забивати сьомий гол, але пробив поруч зі стійкою.

В результаті, матч завершився впевненою перемогою київських динамівців!

УПЛ. 28-ий тур. «Динамо» - «Олександрія»: 6:0

Голи: Ярмоленко - 7, Бєсєдін – 12, Гармаш – 47, , Морозюк - 73, Циганков - 80.

Попередження: Пантич - 41,

Вилучення: Сімінін – 5.

«Динамо»: Рудько, Віда, Морозюк, Антунеш, Пантич, Кадар, Шепелєв - Рибалка (66), Гармаш - Гонсалес (66), Сидорчук, Ярмоленко (К), Бєсєдін - Циганков (75).

Запасні: Коваль, Очігава, Циганков, Рибалка, Яремчук, Гонсалес, Буяльський

«Олександрія»: Леванідов, Сімінін, Огіря - Запорожан (46), Бондаренко, Мягков, Пономар - Куліш (77), Цуріков, Полярус - Леонов (64), Чеботаєв, Басов, Банада

Запасні: Новак, Леонов, Куліш, Запорожан.