Динамо Київ 8 Травня, 00:01 980
Артем Бєсєдін: «Перемога з таким рахунком додасть впевненості перед матчем з «Шахтарем» | 19-27
Нападник київського «Динамо» — про гру проти «Олександрії».
«Думаю, матч закінчився вже на 5-й хвилині. Я навіть трохи засмутився, тому що після видалення грати стало не так цікаво. Не знаю, як було «Олександрії», але це футбол, до червоної картки привели помилки суперника. Нашим завданням було використовувати всі інші свої моменти.
Завжди можна забити більше. Було видно, що ні при рахунку 1:0, ні 2:0, наша команда не зупинялася - всі повністю викладалися до останньої хвилини. Головне завжди так робити. Добре, що виграли з таким рахунком - це додасть нам впевненості, адже до матчу з «Шахтарем» потрібно підійти у всеозброєнні. Звичайно, зараз всі думки про фінал Кубка. Через ігри чемпіонату готуємося до нього. А «Шахтар» можу тільки привітати з чемпіонством», - сказав Артем.