Символічна збірна 28-го туру УПЛ

Футбол України 8 Травня, 09:26 1794
Символічна збірна 28-го туру УПЛ | 19-27
Завершився 28-й тур українського чемпіонату. «Футбол 24» представляє символічну збірну з футболістів, які зуміли себе проявить краще за інших в цьому турі.

Воротар

Євген Боровик («Карпати»)

У 28-му турі УПЛ голкіпери особливо не виблискували. Незважаючи на поразку «Карпат» і два пропущених голи, непогану гру показав голкіпер «Карпат» Євген Боровик. У другому таймі неймовірним чином зробив два сейви поспіль. «Сталь» в цьому матчі завдала 19 ударів по воротах, 11 з яких прийшлися у ворота.

Захисники

Микола Морозюк («Динамо»)

Правий захисник «Динамо» в матчі проти «Олександрії» практично не думав про оборону своїх воріт, брав участь у безлічі атак киян. Став автором результативної передачі на Дениса Гармаша, зумів і сам прикластися до розгрому «Олександрії».

Владіс-Еммерсон Іллой-Айєт («Олімпік»)

Міцний потужний захисник «Олімпіка» нічого не давав створювати атакуючим футболістам «Чорноморця». У першому таймі Барилко був просто розчавлений центрбеком «Олімпіка». Всі «нічийні» м'ячі були здобиччю Еммерсона.

Іван Ордець («Шахтар»)

Іван Ордець в переможному для «Шахтаря» матчі діяв в парі з Ярославом Ракицьким. 80 хвилин матчу пара захисників «гірників» діяла практично безпомилково. Але після того як рахунок став 3:0, невелика розслабленість коштувала двох пропущених м'ячів. Ордець в цьому матчі став автором переможного гола, забив з прострілу Ракицького.

Ісмаїлі («Шахтар»)

Лівий захисник «Шахтаря» звично виконав величезний обсяг роботи. Працював на свої бровці протягом всього матчу, встигав і в захисті, і в атаці. Став автором другого голу в матчі.

Півзахисник

Іван Брікнер («Олімпік»)

Центральний півзахисник «Олімпіка» в грі проти «Чорноморця» виконав величезний обсяг чорнової роботи, забив єдиний гол у матчі прицільним сильним ударом з-за меж штрафного майданчика. Брав участь у великій кількості єдиноборств, де виходив переможцем.

Денис Гармаш («Динамо»)

Атакуючий футболіст «Динамо» в матчі проти «Олександрії» куражився як міг. Денис став автором дубля, також добре діяв в якості асистента. Постійно кружив голову захисникам «Олександрії» і не зупинявся аж до заміни.

Андрій Ярмоленко («Динамо»)

Лідер «Динамо» в матчі проти «Олександрії» знову був одним з кращих. Реалізував пенальті на 6-й хвилині, міг відзначитися ще кілька разів. Захисники, які протистояли Андрію, напевно будуть добре спати після цієї гри.

Сергій Мякушко («Ворскла»)

Орендований в «Динамо» півзахисник «Ворскли» Сергій Мякушко не відразу зміг показати себе в складі полтавського колективу, але поступово Сергій почав додавати в іграх за «Ворсклу». Ось і в матчі проти «Волині» став автором єдиного голу.

Марлос («Шахтар»)

Бразилець знову творив на своєму фланг все що хотів, іноді перетримував м'яч, а іноді за рахунок індивідуальних дій проходив відразу кілька суперників. У кінцівці матчу міг і сам відзначитися, але м'яч за дуже красивою траєкторією не влетів в сітку, а влучив у поперечину і вилетів назад в поле.

Форвард

Факундо Феррейра («Шахтар»)

Аргентинський нападник «гірників» в матчі проти «Зорі» забив дуже важливий гол своєї команди. Гол став першим в матчі і полегшив завдання «Шахтаря». В останніх іграх Факундо показав, що не збирається так просто віддавати своє місце в стартовому складі своєму співвітчизнику Густаво Бланко Лещуку.