Футбол України 8 Травня, 09:39 1184
Десяте чемпіонство «Шахтаря», відновлення інтриги у боротьбі за бронзові медалі. Топ-5 головних підсумків 28-го туру УПЛ | 19-27
У 28-му турі УПЛ відбулося чимало цікавих подій. «Футбол 24» пропонує згадати найяскравіші моменти цього туру.

1. 10 дострокове чемпіонство «Шахтаря»

«Шахтар» в 28-му турі УПЛ в Харкові мав можливість достроково завоювати чемпіонство в матчі проти «Зорі». Та не просто чемпіонство, а ювілейне – 10. Суперником «помаранчево-чорних» була луганська «Зоря», але по настрою команди Фонсеки стало зрозуміло, що відкладати рішення цього завдання на наступний тур «Шахтар» не збирається. Три голи «гірників» відправили в невеликій нокдаун футболістів луганської «Зорі», але варто відзначити і футболістів Вернидуба, які не кинули грати, зуміли забити два голи і до останніх хвилин йшли вперед з метою зрівняти рахунок.

Фінальний свисток зафіксував перемогу донецького клубу з рахунком 3:2, перший чемпіонський титул для Фонсеки і 10-й для «Шахтаря».

2. Боротьба за бронзові медалі

Ще в березні місяці багато говорили про те, що луганська «Зоря» є реальним претендентом на срібні медалі чемпіонату. Серія невдалих матчів, і тепер до «Динамо» «Зорі» дуже далеко. А от група команд з 4 по 6 місце підтяглися до «Зорі». Тепер донецький «Олімпік» знаходиться на відстані 3 очок і рано говорити про те, що луганчани вже забезпечили собі перші медалі в історії чемпіонатів України.

3. Продовження серії «Дніпра»

Підопічні Дмитра Михайленка в черговому матчі не програли. Тепер серія дніпрян складає 12 матчів. Першим рахунок у матчі проти «Зірки» відкрив «Дніпро». Але команда з Кропивницького таки зуміла зрівняти рахунок у другому таймі.

4. Розгромна перемога «Динамо»

Кияни несподівано легко здолали команду Володимира Шарана. Звісно, «Олександрія» не була фаворитом, було багато травмованих, але ніхто не очікував, що підсумковий рахунок буде саме таким. Звичайно, зіграло свою роль і видалення Сімініна вже на 5-й хвилині матчу.

5. Друга поспіль поразка «Карпат»

Львів'яни першими забили в матчі проти «Сталі» і аж до 69-ї хвилини вели в рахунку, але гол Дебелка відновив паритет у матчі. А на 88-й хвилині матчу гол Карасюка став переможним для господарів. А команда Дулуба програла другий матч поспіль і тепер має перевагу над «Дніпром» всього у 2 очки.