Реакція європейських ЗМІ на вихід «Реала» до фіналу ЛЧ

Світовий футбол 11 Травня, 16:30 1757
Реакція європейських ЗМІ на вихід «Реала» до фіналу ЛЧ | 19-27
Італійці передчувають дуель Роналду і Буффона, а іспанці вимагають від «Реала» дванадцятий Кубок чемпіонів.

«Здавалося, що поєдинок на «Кальдероні» повинен перетворитися в пусту формальність, - пише Marca. - Однак уже з перших секунд підопічні Сімеоне так здорово прихопили «Реал», що відразу виникли сумніви в тому, що путівка у фінал вже заброньована «бланкос».

А коли через якісь чверть години рахунок став 2:0 на користь господарів, ситуація і зовсім стала невизначеною. Можливо, якби «Атлетіко» продовжив свій натиск, гості посипалися б остаточно, але гра заспокоїлася, і у «Реала» був час прийти в себе.

Можливо, все вирішив би ще один штурм на початку другого тайму, але біда в тому, що ще до перерви Іско один м'яч відквитав, зануривши ревучий «Кальдерон» у тишу. Над «Атлетіко» тяжіє якийсь злий рок - чотири рази поспіль поступитися заклятому ворогові в Лізі чемпіонів, причому кожного разу з хорошими шансами на успіх...»

Marca: Бензема знайшов дорогу Мадрида в Кардіфф!

«Вся суть протистояння «Реала» і «Атлетіко» висловилася в епізоді, коли Фернандо Торрес намагався якось зачепити Кріштіану Роналду, а той лише посміхнувся у відповідь, блиснувши своїми ідеальними зубами в світлі прожекторів «Кальдерона», - зазначив As. - Як би не намагався, як би не впирався «Атлетіко» в Лізі чемпіонів, удача незмінно супроводжує «Реалу».

Господарі атакували люто, відчувалося, що вони налаштовані на смертельну битву, проте Бланкос зберігали абсолютний спокій навіть при 2:0 на 16-й хвилині. І в підсумку «Реал» відправляється в Кардіфф, а «Кальдерон» прощається з єврокубками перемогою, яка не принесла успіху його господарям».

AS: Напрямок на дванадцятий (Кубок чемпіонів)

Що написано на роду «Атлетіко»?

«Удари блискавок і гуркіт грому відзначили останній європейський поєдинок на «Вісенте Кальдерон», - резюмує Gardian. - Мабуть, цей салют був спеціально запланований для переможця, причому в першому таймі здавалося, що він прозвучить на честь господарів, які феноменально почали матч. Але «Атлетіко», видно, на роду написано програвати «Реалу» в Лізі чемпіонів».

La Gazzetta dello Sport: Дуель «Ювентуса» і «Реала». КР7 проти Буффона

Sport: «Реал» грав із вогнем, але зробив крок

Tuttosport: Мрія і РЕАЛьність

Mundo Deportivo: Сон рохібланкос тривав 40 хвилин