Прес-конференція Романа Санжара

Динамо Київ 13 Травня, 20:23 1420
Прес-конференція Романа Санжара | 19-27
Вашій увазі прес-конференція головного тренера «Олімпіка» після переможного матчу з «Динамо» (2:1).
«Нам вдалося забити швидкий гол, але потім команда десь «підсіла», перестала пресингувати. В середині першого тайму були моменти біля наших воріт, двічі м'яч потрапляв у штангу. Не без долі везіння вдалося зберегти свої ворота «сухими». У перерві зробили рокіровки, розуміли, що вийде Ярмоленко і посилить гру. Далі хлопцям завдання грати максимально щільно. По ходу матчу гравці відчували, що не кожен раз з «Динамо» вдається грати таким чином, вони повірили в перемогу вже під час матчу. Додали, діяли дуже сконцентровано. У другому таймі особливих моментів не було, молодці, що забили другий м'яч і довели матч до перемоги», - доносить слова Санжара офіційний сайт київського «Динамо».