14/05/2017 17:01 1044

​Артем Франков: «Сергій Ребров має розуміти, що такий результат в такий день виглядає дуже образливо»

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков в інтерв’ю 1927.kiev.ua проаналізував причини поразки «біло-синіх» донецькому «Олімпіку» - 2:1.

— Результат відповідає проведеній в команді ротації. При цьому кияни створили достатню кількість моментів – можна було не тільки звести цей матч внічию, а й виграти його.

Другий гол був пропущений на рівні колективного божевілля. Починаючи з пасу Бурди назад і продовжуючи впущеними можливостями ліквідувати загрозу. Таке відчуття, що не вистачало кругом долі секунди, миттєвого зусилля, щоб вибити цей мяч подалі.

Надзвичайно прикро і соромно, що це відбулося саме 13 травня: 15 років з дня смерті Валерія Лобановського та 90 років із дня заснування клубу. Без всього пафосу стосовно цих дат – від динамівців варто було очікувати більшої самовіддачі та кращого результату. Жодна близкість до фіналу Кубку України їх не виправдовує. Більше того, після виходу Ярмоленка на другий тайм, «Динамо» не заграло сильніше, хоча планувалося саме підсилення гри. У будь-якому разі, в першому таймі було моментів п’ять, коли можна було зрівняти рахунок, а в другому таймі – серія ударів, коли з метра лупили в перекладину, момент, коли запороли вихід три в два і сам гол.

— Виходить, що «Олімпік» добре підготувався до цього матчу. Ті ж фланги киян не несли звичної загрози…

— Так, дійсно. Давайте підійдемо до цієї тнеми від сили суперника. «Олімпік» був надзвичайно мотивований на цю гру. Грав у свою силу, а може й краще, хоча повністю динамівців не перекривав і моменти були. Так що вмотивованість суперника, невезіння, передфінальна ротація привели до такого неприємного для «Динамо» результату.

— Перед матчем Інтернет-спільнота та окремі експерти говорили, що «Шахтар» вже не замотивує «Олімпік», а вірогідність зачепитися за третє місце примарна і мотивація «олімпійців» буде низькою.

— В нас дуже багато розумних, освічених експертів, які знають та передбачають все. Чим наш футбол багатий – так це експертами. В нас не вистачає грошей, не вистачає футболістів високого рівня, а от експертів високого рівня – хоч греблю гати.

— Сергій Ребров після матчу говорив, що футболісти, які потрапили в основу на цей матч і грали не вмотивовано мають зрозуміти, чому вони сидять в запасі. Чи справедливий гнів?

— Я не сказав би, що це були якісь сміливі кадрові рішення, бо мова йшла про гравців найближчого резерву, із обойми. Всі гравці, які вийшли – Буяльський, Бурда, Очігава, Яремчук та Циганков дуже близькі до основи. Ще питання по голкіперу, хто в нас основний – Коваль чи Рудько, бо не зовсім зрозуміло. Я хотів би побачити в цьому матчі Кравченка, Оріховського і на це було б цікаво подивитися. А так – що ми збиралися побачити нового?

Сергій Станіславович має розуміти, що такий результат в такий день виглядає дуже образливо. Я розумію, що багато хто відводить розмову в плоскість фіналу Кубку України – все задля фіналу. От виграємо і все буде гаразд. А як не виграємо, то що тоді? Знову будуть крики: «Все пропало!», «Хапай мішки, вокзал відходить!»? Хотілося б бачити більш зважену політику в цьому плані.

В будь-якому разі, для динамівців такий супротив «Олімпіка» став несподіванкою. Вони на нього не розраховували. Далі швидкий гол, забитий з-під Кадара, ну а другий – просто ні в які ворота не вписується. Відкинувши все, в цьому матчі у «Динамо» було якесь диявольське невезіння. Що є – то є. з одного боку все можна списувати на індивідуальні провали, але в такій кількості індивідуальні провали не ходять. Але «Динамо» класом вище, і що б не було, цю перевагу їм потрібно реалізовувати.

Розмовляв Микола Тимощук

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше