Футбол України 15 Травня, 09:18 912
Сенсаційна поразка «Динамо» в день 90-річчя, перервані серії «Зорі» і «Карпат». 6 головних підсумків 29-го туру УПЛ | 19-27
У 29-му турі УПЛ відбулося чимало цікавих подій. «Футбол 24» пропонує згадати найяскравіші моменти цього туру.

1. Сенсаційна перемога Олімпіка над Динамо

Олімпік – Динамо

Надвмотивований Олімпік дещо несподівано здобув першу історичну перемогу над київським Динамо з рахунком 2:1. Кияни мали безліч гольових моментів, але фортуна в цей день на стадіоні «Динамо» була на боці Олімпіка. Слід віддати належне і підопічним Романа Санжара, які виконали колосальний обсяг захисної роботи і дуже відповідально поставилися до своїх моментів біля воріт Артура Рудька.

2. Дубль Густаво Бланко Лещука

Чорноморець – Шахтар

Аргентинський нападник Шахтаря Густаво Бланко Лещук продемонстрував, що ще рано його списувати з рахунків в гонці бомбардирів. Бланко Лещук подолав позначку в 10 забитих голів і тепер в його активі 11 забитих м'ячів, у Андрія Яромленко з Динамо – 12, а лідирує партнер по атаці Лещука Факундо Феррейра, в його активі 13 гольових ударів.

Відзначимо, що до матчу з Чорноморцем останній раз відзначався голом Бланко Лещук 2 квітня в матчі проти Зорі (2:1).

3. Чергова поразка Волині

Волинь – Сталь

Чи є світло в кінці тунелю? На тижні з Волині було знято чергові 6 очок, тому особливого турнірного значення матч проти Стали для підопічних Віталія Кварцяного не мав. Гості з Кам'янського забили всього один гол, хоча мали безліч моментів, щоб зробити рахунок на свою користь більш переконливим. Саме на реалізацію гольових моментів нарікав після матчу головний тренер Сталі Леонід Кучук.

4. Воротарський «ляп» Богдана Шуста

Богдан Шуст

Не багато, не мало, але помилка голкіпера Ворскли в матчі проти Зірки коштувала перемоги полтавчанам в цьому матчі. Не сильний удар Загальського з-за меж штрафного майданчика зрадницьки вислизнув з рукавичок Шуста і стрибнув за лінію воріт.

5. Зоря перервала шестиматчеву серію без перемог

Зоря – Олександрія

Підопічні Юрія Вернидуба вже давно не відчували смак перемог в матчах чемпіонату України. Подумати тільки, останній раз Зоря перемагала ще до поділу на етапи 19-го березня в 22-му турі УПЛ в матчі проти Волині (1:0).

6. Неймовірний «камбек» львівських Карпат і перервана серія Дніпра без поразок

Дніпро – Карпати

Другий тайм матчу в Дніпрі приніс море і позитивних, і негативних емоцій вболівальникам як Дніпра, так і Карпат. Уже на старті другого тайму Дніпро зумів двічі відзначитися у воротах Боровика. Але 8 хвилин з 65 по 73 перевернули матч з ніг на голову. Львів'яни зуміли не тільки відіграти два голи, а й вирвати перемогу в цьому принциповому матчі проти Дніпра.

Неймовірно, але безпрограшна серія Дніпра в чемпіонаті тривала 12 матчів. До цієї поразки в матчі проти Карпат підопічні Дмитра Михайленка в останній раз поступалися 27 листопада в 16-му турі в матчі проти донецького Шахтаря (0:2).