Символічна збірна 29-го туру УПЛ

Футбол України 15 Травня, 09:51 926
Символічна збірна 29-го туру УПЛ | 19-27
Завершився 29-й тур українського чемпіонату. «Футбол 24» представляє символічну збірну з футболістів, які зуміли себе проявить краще за інших в цьому турі.

Воротар

Владислав Леванідов (Олександрія)

Голкіпер Олександрії вимушено з’явився на полі в матчі проти Зорі на 43-й хвилині матчу. Андрій Новак на 41-й хвилині вирішив зіграти на виході, не розрахував відскок м’яча від газону і зіграв руками за межами штрафного майданчика. Владислав Леванідов вийшов на заміну замість Сергія Старенького і чудово увійшов у гру. Його сейв після удару Форстера з-за меж штрафного майданчика у дев’ятку справедливо можна вважати найкращим сейвом туру.

В другому таймі Леванідов все ж таки пропустив після удару Форстера, але бразильський захисник Зорі зумів засмутити воротаря Олександрії лише ударом з 11-метрової позначки.

Захисники

Богдан Бутко (Шахтар)

Основний правий захисник національної збірної України Богдан Бутко не має багато ігрового часу в Шахтарі, оскільки на його позиції діє Даріо Срна. Але коли Богдан отримує свій шанс, то показує досить високий рівень гри. Останній гол Бланко Лещука у матчі проти Чорноморця був забитий саме після прострілу Бутка.

Андрій Нестеров (Карпати)

Захисник Карпат був одним з найгостріших гравців львів’ян в атаці. Другий гол Карпат забив саме Нестеров, також Андрій мав шанс відзначитися ще в першому таймі, проте Лунін дивом зреагував на удар Нестерова. В пропущених голах Карпат вини Нестерова немає, тому абсолютно заслужено досвідчений центрбек львів’ян потрапляє до символічної збірної туру.

Рафаел Форстер (Зоря)

Бразильський захисник Зорі був справжнім лідером луганської команди в матчі проти Олександрії (1:0). Форстер часто підключався до атак своєї команди і одного разу міг забити красивим дальнім ударом, проте на заваді став Леванідов. В другому таймі холоднокровно реалізував пенальті, розвівши м’яч і Леванідова по різним кутам.

Дмитро Немчанінов (Олімпік)

Лівий захисник Олімпіка в матчі проти Динамо виконав величезний об’єм роботи. Дмитро майже не ходив в атаку в матчі проти столичного колективу, це й не дивно, оскільки лідери Динамо грали саме в зоні Немчанінова. В другому таймі на поле вийшов Андрій Ярмоленко і добряче навантажив Немчанінова, проти захисник Олімпіка проявив себе дуже добре, не в останню чергу тому, що отримував допомогу від Сергія Гриня. Найнебезпечніші моменти Динамо в основному йшли з іншого флангу.

Півзахисники

Андрій Богданов (Олімпік)

Плеймейкер Олімпіка Андрій Богданов дуже добре проявив свої диспетчерські функції проти свого колишнього клубу. Андрій миттєво розганяв швидкі атаки Олімпіка і створював ті нечисленні нагоди для своїх футболістів, яких вистачило донецькому клубу для перемоги.

Алан Патрік (Шахтар)

Бразильський півзахисник Шахтаря, який дуже рідко з’являється в основному складі «гірників» продемонстрував наскільки потужним на даний момент є найближчий резерв Шахтаря. Напівекспериментальний склад Шахтаря не залишив жодних шансів Чорноморцю, який не так давно обігрував основу «помаранчево-чорних». Патрік став автором гольової передачі на Бланко Лещука, міг Густаво ще раз забивати після гарної передачі Алана Патріка, але не влучив у ворота.

Сергій Гринь (Олімпік)

Орендований у Шахтаря Сергій Гринь в матчі проти Динамо був одним з кращих в складі Олімпіка. Сергій дуже багато допомагав в обороні, також виконав величезний об’єм бігової роботи в атаці. Постійно тримав у напруженні захист киян. На 62-й хвилині настирність Гриня в атаці дозволила Поступаленку зачепитися за м’яч і реалізувати цей момент, трансформувавши його у другий забитий м’яч.

Максим Грисьо (Карпати)

Максим Грисьо в матчі проти Дніпра з’явився на 59-й хвилині матчу замість Олексія Гуцуляка. Через 6 хвилин після виходу іменинника був покладений початок «камбеку» львівських Карпат. Молодий футболіст Карпат став автором третього гола своєї команди, який у підсумку став переможним. Цей гол 21-річного футболіста завдав першої поразки підопічним Дмитра Михайленка у весняній частині чемпіонату.

Нападники

Дмитро Хльобас (Ворскла)

Дмитро Хльобас вже вкотре забиває фантастичний за красою гол за рахунок індивідуальних дій. Орендований Ворсклою у Динамо футболіст в атаці демонструє ті необхідні якості нападника, яких так не вистачає форвардам столичного колективу. Незважаючи на це, Хльобас продовжує скитатися по орендах.

Густаво Бланко Лещук (Шахтар)

Аргентинський нападник Шахтаря двічі вразив ворота одеського Чорноморця, мав ще нагоди, щоб відзначитись. Матч проти одеситів вкотре продемонстрував, що у штрафному майданчику цей форвард вміє знаходити свої нагоди і перетворювати їх у забиті голи.