Динамівці в оренді: супергол Хльобаса та переломний асист Гладкого

Динамо Київ 15 Травня, 14:24 2200
Динамівці в оренді: супергол Хльобаса та переломний асист Гладкого | 19-27
Підбиваємо підсумки уїк-енду для динамівців, які виступають на правах оренди в українських та зарубіжних клубах.

У зустрічі «Зорі» Владислава Калітвінцева та «Олександрії» Андрія Цурікова, яка з кінця першого тайму грала вдесятьох, переможцями вийшли господарі. Три очки луганчанам приніс єдиний гол із пенальті у виконанні Форстера. Калітвінцев і Цуріков відіграли всі 90 хвилин у складі своїх команд, обидва були активними, проте результативними діями не відзначилися.

Олександр Андрієвський провів повний поєдинок проти «Шахтаря», в якому «Чорноморець» поступився з рахунком 0:3.

А Дмитро Хльобас вийшов у стартовому складі та відкрив рахунок у матчі «Ворскли» із «Зіркою» на 31-й хвилині, проте команда Василя Сачка не зуміла втримати перемогу та закінчила зустріч внічию – 1:1.

Також у цій грі взяв участь інший орендований динамівець «Ворскли» − Сергій Мякушко, який відіграв 80 хвилин. Він «відзначився» жовтою карткою на 47-й хвилині за грубу гру проти голкіпера «Зірки» Паста, а також курйозною заміною.

А в активі Олександра Гладкого – чергова результативна передача, яка поклала початок камбеку «Карпат» у зустрічі з «Дніпром». Після двох пропущених м᾿ячів львів᾿яни пробили Луніна на 65-й хвилині завдяки удару Ксьонза, якому асистував Гладкий. А згодом забили ще два м᾿ячі, вирвавши перемогу – 2:3. Динамівський форвард встиг ще й попередження наприкінці матчу отримати – за небезпечний підкат.

Серед динамівців, які виступають на правах оренди за кордоном, цього тижня грав лише Юнес Беланда. Він провів усі 90 хвилин у невдалому для «Ніцци» поєдинку з «Анже», в якому команда марокканця програла з рахунком 0:2. Беланда завдав лише одного удару по воротах, а в його пасиві – жовта картка на 32-й хвилині.

«Ніцца» вже забронювала собі місце в кваліфікації Ліги чемпіонів на наступний сезон, проте за тур до завершення чемпіонату Франції відстала від «ПСЖ», який іде другим, на 9 очок.

Усі команди інших динамівців також програли. Жуніор Мораєс залишився поза заявкою «Тяньцзинь Цюаньдзянь» на матч із «Гуйчжоу Чжичен» (2:1), в якому гол престижу для гостей забив його співвітчизник Пато. Артем Кравець продовжує відновлення після травми голеностопа, тому не потрапив до складу «Гранади» на виїзний матч із «Осасуною» (2:1). Після передостаннього туру «Гранада» йде на останньому місці Прімери, а наступний сезон розпочне у другому іспанському дивізіоні… А Дьємерсі Мбокані з лавки запасних спостерігав за розгромом свого «Халл Сіті» від «Крістал Пелас» (4:0). «Тигри» також ідуть на пониження, перебуваючи на 18-му місці в турнірній таблиці англійської Прем᾿єр-ліги.