16/05/2017 22:48 381

​Ігор Кривенко: «Ми станемо свідками кардинально іншої гри, ніж місяць тому»

Експерт та агент ФІФА Ігор Кривенко в розмові з журналістом 1927.kiev.ua поділився очікуваннями від матчу фіналу Кубка України «Шахтар» -– «Динамо».

— Очікую складної, жорсткої, безкомпромісної боротьби. Не виключаю видалення, серії пенальті. «Динамо» потрібно врятувати сезон.

Що стосується тактики, то думаю суперники будуть грати в тому ключі, в якому вони грали в останніх матчах. «Динамо» гратиме в три центральних захисника, з активністю в контратаках, а «Шахтар», за рахунок дій Марлоса, Тайсона і Бернарда, буде намагатися нагнітати біля воріт Коваля.

Думаю, ми станемо свідками кардинально іншої гри, ніж місяць тому, яка пройшла в спокійному русі.

У «Динамо» чекаю яскравих дій від Гармаша, Ярмоленка і Бесєдіна. Мені здається вони навесні «намацали» свою гру.

Багато чого буде залежати від дій суддів, того, як вони будуть трактувати епізоди. Впевнений, що нюанси вирішать долю протистояння.

— «Динамо» вигравало востаннє у «Шахтаря» у жовтні 2014 року. Чергова поразка може бути дуже неприємною, зважаючи ще й на останній програний матч «Олімпіку»…

— Поразки бувають різні. Мені здається, що «Динамо» на правильному шляху і окремі осічки не повинні впливати на загальний напрямок. Звісно, більше двох років без перемог над принциповим суперником – це забагато, але потрібно враховувати, що «Динамо» двічі за цей час ставало чемпіоном і останній рік займається оновленням складу.

— Хто є фаворитом протистояння?

— Фінал є фінал. Шанси оцінюю 50/50. Звичайно, у «Шахтаря» буде хороша підтримка в Харкові, там багато переселенців з Донеччини, але, думаю, і у «Динамо» буде значна підтримка: її забезпечать уболівальники з Києва та всієї України.

Підсумок не буду прогнозувати, але думаю, що матч не обмежиться основним часом.

Розмовляв Микола Тимощук

Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше