Рубен не допоміг «Евіану» здолати «Марсель». ВІДЕО

Динамо Київ 12 Січня, 19:24 680
Рубен не допоміг «Евіану» здолати «Марсель». ВІДЕО | 19-27
«Марсель» отримав довгоочікувану перемогу в матчі з «Евіаном» у рамках 20-го туру чемпіонату Франції, взявши три очки вперше за останні п'ять ігор.

Господарі поля швидко повели в рахунку, але ще в першому таймі зусиллями Шейру і Жіньяка команда Жозе Аніго перевела поєдинок в потрібне русло.

Нагадаємо, що «Марсель» піднявся на п'яту сходинку у турнірній таблиці, а «Евіан » залишився 16-им.

Додамо, що орендований «Евіаном» у «Динамо» Марко Рубен вийшов на поле на 74-ій хвилині, замінивши нападника Кевіна Г.Берига за рахунку 1:2 на користь «Марселя». Ще два динамівця Факундо Бертольйо і Андрес Ескобар в черговий раз не потрапили в заявку савойців.