18/05/2017 12:54 352

Шевченко та Павелко провели «Відкритий урок футболу» у Харкові

Перед фінальним матчем Кубку України на стадіоні «Металіст» у Харкові відбулися заключні заходи дводенного - 16-17 травня - марафону соціальних проектів ФФУ «Грай в гостях, грай усюди» та «Відкритий урок футболу».

До тренувань та змагань, в яких брали участь діти-переселенці, також долучилися президент ФФУ Андрій Павелко, керівник ОДА Юлія Світлична та головний тренер національної збірної Андрій Шевченко.
Спілкуючись з маленькими футболістами, Андрій Павелко зазначив, що взявши участь у «Відкритих уроках футболу», діти вже зробили перший крок до майбутніх перемог. «Ви всі вже переможці, тому що ви займаєтесь спортом і разом ви – команда, ви частина великої футбольної родини. Щиро бажаю вам досягнути найвищих цілей», - побажав малечі президент ФФУ.Андрій Шевченко, у свою чергу, подякував Федерації футболу за організацію таких уроків, а дітям – за захоплення спортом. «Дуже приємно бачити вас такими радісними і щасливим. Саме такі емоції мають приносити уроки футболу – найпопулярнішої гри у світі», - зазначив головний тренер національної збірної.
Не стримували свого захоплення уроком футболу і його юні учасники. Зокрема, 11-ти річний Максим Нагірний розповів, що «дуже хотів потрапити на цей фестиваль». «Мене обрали через те, що я спортивний й проявив велике бажання», - розповів Максим.

Після завершення тренувань та спортивних вікторин, дорослі вручили учасникам фестивалю футболу подарунки: м’ячі, сувеніри та спортивні набори для тренувань. Також малеча відвідала разом з батьками фінальний поєдинок Кубку України.

«Відкриті уроки футболу» та фестиваль «Play Away, Play Everywhere (Грай в гостях, грай всюди)» - є соціальною ініціативою ФФУ, яка реалізується спільно з благодійним фондом «Розвиток футболу України», дитячого фонду «UEFA» та Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ). Головна мета проектів - підтримка дітей-переселенців з анексованого Криму та окупованих територій Донбасу.


Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше