18/05/2017 19:56 292

Артем Бєсєдін - найкращий молодий гравець квітня в Україні!

Найкращим футболістом України квітня в категорії U-21 визнаний нападник «Динамо» і збірної України Артем Бєсєдін, який набрав 262 бали (в березні - 255)

Участь в традиційному голосуванні проекту Золотий Талант взяли 128 експертів (як і за підсумками березня), з яких 102 внесли динамівського вихованця харківського футболу в свою трійку. У тому числі 70 осіб - під №1.

Нагадаємо, що експерти - це тренери клубів УПЛ, першої та другої ліги, збірних, юнацьких команд, просто відомі в минулому футболісти, а також журналісти і формували свою колективну думку шляхом голосування на офіційному сайті проекту вболівальники.

У квітні Бесєдін провів п'ять матчів за Динамо, в яких забив три м'ячі - Олександрії (зрівняв рахунок, підсумок - 4:1), Олімпіку (перший гол, 4:0) і Чорноморцю (другий гол, 4:1). Нескладно помітити, що його результативні удари вийшли доленосними.

У березні серйозну конкуренцію Бесєдіну склав Микола Матвієнко, який дебютував в національній команді (206 балів проти 255 у динамівця). Зараз захисник Карпат виявився лише третім - 99 балів. У свою трійку його включили 52 респондента (15 - під першим номером).

А на друге місце піднявся Артем Довбик (134), хоча реальним конкурентом для Бесєдіна він і не став. Проте, форвард Дніпра в квітні набрав практично в два рази більше балів, ніж в березні (було 73). Вихованця черкаського футболу згадали в анкетах 70 експертів, в тому числі 14 - під №1.

У другому місяці весни він теж забив три м'ячі: два - Карпатам (2:2), один - Ворсклі (другий, підсумок - 2:0). Не виключено, що Бесєдін та Довбик незабаром зможуть зустрітися в таборі національної команди.

Четверте і п'яте місце розділили центральні півзахисники Володимир Шепелєв (Динамо, 84 бала) і Віктор Коваленко (Шахтар, 61). У порівнянні з березнем Шепелев (було 5-е місце і 47 балів) додав, а ось Коваленко (3-е місце, 91 бал) зробив крок назад. Але виштовхати його з топ-5 ніхто не зміг.

Нагадаємо наші правила. Щомісячні опитування проекту Золотий Талант - це лише відбірковий раунд перед фіналом за підсумками всього року. У 2017-му до вікової категорії U-21 премії Золотий Талант відносяться українські футболісти 1996-1997 років народження, а до вікової категорії U-19 - 1998 року народження і молодше.

Премія Золотий Талант проводиться вже п'ятий рік. У 2013-му найкращим футболістом України в категорії U-21 був визнаний Іван Ордець (гравцями місяця також визнавалися Максим Коваль, Сергій Болбат і Редван Мемешев). У 2014-му перемогу святкував Руслан Маліновський (гравцями місяця також визнавалися Сергій Болбат, Микита Шевченко і Сергій Мякушко), в 2015-му - Іван Петряк (гравцем місяця також зізнавався Сергій Гринь). З 2016-му успіх прийшов до Віктора Коваленко, а гравцями місяця також визнавалися Роман Яремчук і Артем Бесєдін.

Як завжди, топ-5 футболістів кожного місяця отримують пропуск до фінального етапу голосування. Перші п'ять фіналістів - Артем Бесєдін, Микола Матвієнко, Віктор Коваленко, Артем Довбик і Володимир Шепелєв. У квітні, до слова, ця ж п'ятірка повторилася, тільки трохи в іншому порядку.


Ще один шанс потрапити до фінальної частини голосування надається футболістам, які в сумарному рейтингу місячних опитувань увійдуть в топ-10. Як правило, там розташовуються якраз ті, хто вже забезпечив собі путівку в фінал заздалегідь - за підсумками того чи іншого місяця. Але ми залишаємо додатковий шанс гравцям, які теоретично могли протягом року регулярно залишатися за межами топ-5 місяці, але при цьому демонструвати хорошу стабільність. Цей рейтинг поки що тільки в стадії формування, адже відбулися тільки два місячних опитування.

Виділено футболісти, які вже гарантували участь у фінальному етапі голосування за підсумками року.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше