18/05/2017 20:26 295

Сергій Кузнецов: «Динамівцям варто подбати про оборону в матчі із «Зорею»

Півзахисник Сергій Кузнецов у 70-ті роки виступав у складі «Зорі» з Ворошиловграду (нинішній Луганськ), а пізніше перейшов до київського «Динамо». Напередодні домашньої зустрічі киян із «Зорею» він поділився своїми очікуваннями.

- Чемпіон уже визначений, так само, як і срібний призер, тому, на мою думку, матч не буде надто принциповим, адже результат уже не такий важливий. Тож, і особливого ажіотажу я не очікую – такого, який міг бути, якби у цьому матчі щось вирішувалося. Виходить, не варто сподіватися на серйозну, запеклу боротьбу. Крім того, думаю, кияни будуть перевіряти в матчі молодих гравців. Звісно, на моральний та психологічний стан гравців «Динамо» вплинув результат фінального матчу Кубка України з «Шахтарем». Хочеться сподіватися, що на стадіон прийде багато глядачів – цей матч може бути останнім домашнім поєдинком «Динамо» у цьому чемпіонаті. Але, загалом, думаю, можна сказати, що сезон для обох команд уже завершено.

- «Зорі» в боротьбі за третє місце у спину дихає «Олімпік». У цьому протистоянні ще не все зрозуміло?

- На мою думку, луганчани все ж таки стануть третіми. До завершення чемпіонату залишається не так багато турів, і в «Зорі» хороші шанси здобути в них перемоги. Словом, я не думаю, що «Олімпіку» вдасться потіснити опонента. До речі, саме «Олімпіку» кияни програли в попередньому турі. Тоді щось не склалося. Грубі помилки призвели до пропущених м’ячів, а відігратися команда вже не спромоглася. Хоча в попередніх матчах «Динамо» демонструвало яскравий, результативний футбол.

- У матчі з «Динамо» через дискваліфікацію не зможе зіграти Едуард Соболь. На ваш погляд, це суттєва втрата для луганської команди?

- Звісно, відчутна, але ж один футболіст нічого не вирішує на полі. Не думаю, що його відсутність кардинально позначиться на грі команди. Впевнений, тренерський штаб знайде йому гідну заміну. Найголовніше, щоб «Динамо» добре зіграло в обороні, тоді все буде гаразд. Атака атакою, але, на мою думку, все залежить від оборони, про яку не можна забувати.

Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше